Majstrovstvá SR 3-kový volejbal (MINI) - mladšie žiačky

 

Hrací deň je  SOBOTA

 

Počet družstiev :             18

                                     
Účastníci :                      skupina A

                          Levice A,B,S,D,E,F,  3 termíny,každé družstvo po 2 zápasy na 1 turnaji

                          skupina B

                          Trnava A,B, Piešťany A,B, 2 termíny

                          skupina C

                          Skalica A, B, Senica A, B, 2 termíny

                          skupina D

                          VK Nové Mesto A,B, Púchov A,B 2 termíny

                         


Herný systém :

základná časť:

                                      4 základné skupiny, hrá sa turnajovo, 3 skupiny po 4 družstvá – 2 termíny a 1 skupina 6 družstiev – 3 termíny. ( Tak aby všetky družstvá odohrali 6 stretnutí.) Celá súťaž sa hrá na 2 vyhraté sety.

 

Termíny :                   skupina A             skupina B             skupina C             skupina D

24.11.2018               Levice                   Trnava A              SkalicaA               Púchov A

19.01.2019               Levice                                                                          

16.02.2019               Levice                   Piešťany A           Senica A               VK Nové Mesto

                                                                 

 

semifinále:            

                                      Semifinálové skupina S 1 : A1, B2, C1, D2

                                   1.kolo – 16.03.2019 – usporiadateľ A1

                                   2.kolo –   6.04.2019 – usporiadateľ C1

                          Semifinálové skupina S 2 : A2, B1, C2, D1

                                   1.kolo – 23.03.2019 – usporiadateľ B1

                                   2.kolo – 13.04.2019 – usporiadateľ D1

                         

 

finále:               

Finálové kolo F1 (1-4) : 1.S1, 1.S2, 2.S1, 2.S2

                                               1.kolo – 27.04.2019 – usporiadateľ 1.S1

                                               2.kolo – 11.05.2019 – usporiadateľ 1.S2

Finálové kolo F2 (5-8) : 3.S1, 3.S2, 4.S1, 4.S2      

                                               1.kolo – 04.05.2019 – usporiadateľ 3.S1

                                               2.kolo – 18.05.2019 – usporiadateľ 3.S2

Finálové kolo F3 (9-12) :  A3, B3, C3, D3,

                                               1.kolo – 16.03.2019 – usporiadateľ A3

                                               2.kolo – 06.04.2019 – usporiadateľ B3

                                               3. kolo – 27.04.2019 – usporiadateľ C3

                                               4. kolo – 18.05.2019 – usporiadateľ D3

Finálové kolo F4 (13-15) :  3 družstvá s najlepším skore zo 4. miesta

                                               1.kolo – 23.03.2019 – usporiadateľ každé družstvo

                                               2.kolo – 27.04.2019 –

                                               3.kolo – 18.05.2019 - 

  Finálové kolo F4 (16-18) :  zostávajúce družstvá

                                               1.kolo – 23.03.2019 – usporiadateľ každé družstvo

                                               2.kolo – 27.04.2019 –

                                               3.kolo – 18.05.2019 - 

 

 

tabuľka  -  SKUPINA  A

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Levice A

6

6

0

6

0

0

0

12:0

300:145

18

2.

Levice B

6

5

1

5

0

0

1

10:2

274:205

15

3.

Levice E

6

2

4

2

0

1

3

5:8

254:283

7

4.

Levice D

6

3

3

2

1

1

2

7:7

268:268

9

5.

Levice F

6

2

4

0

2

0

4

4:10

245:299

4

6.

Levice C

6

0

6

0

0

1

5

1:12

167:308

1

 

tabuľka  -  SKUPINA  B

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Trnava A

6

6

0

6

0

0

0

12:0

300:107

19

2.

Piešťany A

6

4

2

3

1

0

2

8:5

257:220

11

3.

Trnava B

6

2

4

1

1

0

4

4:9

208:292

5

4.

Piešťany B

6

0

6

0

0

2

4

2:12

171:317

2

tabuľka  -  SKUPINA  C

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Skalica A

6

6

0

6

0

0

0

12:0

300:137

18

2.

Senica A

6

4

2

4

0

0

2

8:4

244:247

12

3.

Skalica B

6

2

4

2

0

0

4

4:8

237:281

6

4.

Senica B

6

0

6

0

0

0

6

0:12

185:301

0

 

tabuľka  -  SKUPINA  D

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Púchov A

6

6

0

4

2

0

0

12:2

320:208

16

2.

VK Nové Mesto A

6

3

3

3

0

3

0

9:6

294:267

12

3.

Púchov B

6

3

3

2

1

0

3

6:7

282:256

8

4.

VK Nové Mesto B

6

0

6

0

0

0

6

0:12

135:300

0

 

ROZPIS ZÁKLADNA ČASŤ

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

výsledok

poznámka

1.

3DZA1

Levice A

-

Levice F

2:0(15,9)

Skupina A

Levice

24.11.2018

3DZA2

Levice B

-

Levice E

2:0(10,19)

3DZA3

Levice C

-

Levice D

0:2(-9,-18)

3DZA4

Levice F

-

Levice D

2:1(-18,19,14)

3DZA5

Levice E

-

Levice C

2:0(15,17)

3DZA6

Levice A

-

Levice B

2:0(14,10)

1.

3DZB1

Trnava A

.

Piešťany B

2:0(4,4)

Skupina B

Trnava A

2.12.2018

3DZB2

Piešťany A

-

Trnava B

2:0(10,22)

3DZB3

Piešťany B

-

Trnava B

1:2(-24,19,-5)

3DZB4

Trnava A

-

Piešťany A

2:0(7,14)

3DZB5

Piešťany A

-

Piešťany B

2:1(11,-17,7)

3DZB6

Trnava B

-

Trnava A

0:2(-6,-7)

1.

3DZC1

Skalica A

-

Senica B

2:0(10,1)

Skupina C

Skalica A

24.11.2018

3DZC2

Senica A

-

Skalica B

2:0(17,17)

3DZC3

Senica B

-

Skalica B

0:2(-22,-13)

3DZC4

Skalica A

-

Senica A

2:0(13,12)

3DZC5

Senica A

-

Senica B

2:0(12,17)

3DZC6

Skalica B

-

Skalica A

0:2(-12,-11)

1.

3DZD1

Púchov A

-

VK NM B

2:0(10,11)

Skupina D

Púchov A

24.11.2018

3DZD2

VK NM A

-

Púchov B

1:2(24,-22,-12)

3DZD3

VK NM B

-

Púchov B

0:2(-6,-18)

3DZD4

Púchov A

-

VK NM A

2:1(-20,12,8)

3DZD5

VK NM A

-

VK NM B

2:0(13,18)

3DZD6

Púchov B

-

Púchov A

0:2(-22,-24)

2.

3DZA7

Levice B

-

Levice F

2:0(20,12)

Skupina A

Levice

26.1.2019

3DZA8

Levice C

-

Levice A

0:2(-4,-8)

3DZA9

Levice D

-

Levice E

2:1(13,-23,13)

3DZA10

Levice F

-

Levice E

0:2(-15,-23)

3DZA11

Levice A

-

Levice D

2:0(6,9)

3DZA12

Levice B

-

Levice C

2:0(10,14)

3.

3DZA13

Levice C

-

Levice F

1:2(18.-13,-3)

Skupina A

Levice

16.02.2019

3DZA14

Levice D

-

Levice B

0:2(-14,-18)

3DZA15

Levice E

-

Levice A

0:2(-18,-18)

3DZA16

Levice F

-

Levice A

0:2(-17,-17)

3DZA17

Levice E

-

Levice B

0:2(-20,-18)

3DZA18

Levice D

-

Levice C

2:0(16,15)

3.

3DZB7

Piešťany A

-

Trnava B

2:0(15,13)

Skupina B

Piešťany A

16.02.2019

3DZB8

Trnava A

-

Piešťany B

2:0(7,4)

3DZB9

Trnava B

-

Piešťany B

2:0(18.20)

3DZB10

Piešťany A

-

Trnava A

0:2(-14,-15)

3DZB11

Trnava A

-

Trnava B

2:0(15,10)

3DZB12

Piešťany B

-

Piešťany A

0:2(-9,-8)

3.

3DZC7

Senica A

-

Skalica B

2:0(22,20)

Skupina C

Senica A

16.02.2019

3DZC8

Skalica A

-

Senica B

2:0(10,12)

3DZC9

Skalica B

-

Senica B

2:0(24,22)

3DZC10

Senica A

-

Skalica A

0:2(-11,-8)

3DZC11

Skalica A

-

Skalica B

2:0(19,18)

3DZC12

Senica B

-

Senica A

0:2(-20,-22)

2.

3DZD7

VK NM A

-

Púchov B

2:0(8,19)

Skupina D

VK Nové Mesto

16.02.2019

3DZD8

Púchov A

-

VK NM B

2:0(7,5)

3DZD9

Púchov B

-

VK NM B

2:0(13,8)

3DZD10

VK NM A

-

Púchov A

1:2(19,-9,-5)

3DZD11

Púchov A

-

Púchov B

2:0(23,22)

3DZD12

VK NM B

-

VK NM A

0:2(-11,-15)

 

tabuľka  -  SEMIFINÁLE S1

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Levice A

6

6

0

6

0

0

0

12:0

300:147

18

2.

VK Nové Mesto A

6

4

2

4

0

0

2

8:4

264:147

12

3.

Skalica A

6

2

4

2

0

0

4

4:8

229:300

6

4.

Piešťany A

4

0

4

0

0

0

4

0:8

1271300

0

 

tabuľka  -  SEMIFINÁLE S2

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Trnava A

6

5

1

2

3

1

0

11:5

324:294

13

2.

Púchov A

6

4

2

3

1

2

0

10:5

328:248

13

3.

Senica A

6

2

4

0

2

2

2

6:10

311:332

6

4.

Levice B

6

1

5

1

0

1

4

3:10

209:298

4

 

ROZPIS SEMIFINÁLE –skupina S1

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

D3ZA1S1

Levice A

-

VK NM A

2:0(19,20)

Skupina S1

 

 

16.03.2019

 

Levice

D3ZA1S2

Skalica A

-

Piešťany A

2:0(19,14)

D3ZA1S3

VK NM A

-

Piešťany A

2:0(8,10)

D3ZA1S4

Levice A

-

Skalica A

2:0(13,10)

D3ZA1S5

Skalica A

-

VK NM A

0:2(-15,-23)

D3ZA1S6

Piešťany A

-

Levice A

0:2(-6,-9)

1.

D3ZA1S7

Skalica A

-

Piešťany A

2:0(15,8)

Skupina S1

 

 

06.04.2019

 

Skalica

D3ZA1S8

Levice A

-

VK NM A

2:0(9,16)

D3ZA1S9

Piešťany A

-

VK NM A

0:2(-5,-14)

D3ZA1S10

Skalica A

-

Levice A

0:2(-15,-11)

D3ZA1S11

Levice A

-

Piešťany A

2:0(11,8)

D3ZA1S12

VK NM A

-

Skalica A

2:0(21,21)

 

ROZPIS SEMIFINÁLE –skupina S2

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

D3ZA2S1

Trnava A

-

Senica A

1:2(19,-12,-13)

Skupina S2.

 

 

23.03.2019

 

Trnava

D3ZA2S2

Púchov A

-

Levice B

2:0(15,8)

D3ZA2S3

Senica A

-

Levice B

2:1(15,16,10)

D3ZA2S4

Trnava A

-

Púchov A

2:1(17,-8,8)

D3ZA2S5

Púchov A

-

Senica A

2:1(-24,17,9)

D3ZA2S6

Levice B

-

Trnava A

0:2(-16,-11)

2.

D3ZA2S7

Púchov A

-

Levice B

2:0(12,16)

Skupina S2

 

 

7.04.2019

 

Púchov

D3ZA2S8

Trnava A

-

Senica A

2:1(-24,26,12)

D3ZA2S9

Levice B

-

Senica A

2:0(23,20)

D3ZA2S10

Púchov A

-

Trnava A

1:2(-22,15,-17)

D3ZA2S11

Trnava A

-

Levice B

2:0(10,20)

D3ZA2S12

Senica A

-

Púchov A

0:2(-22,-16)

 

KONEČNá tabuľka  -  FinÁle 1. – 4.

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Levice A

6

5

1

4

1

1

0

11:3

326:241

15

2.

VK Nové Mesto A

6

4

2

0

4

0

2

8:8

328:317

8

3.

Trnava A

6

2

4

2

0

3

1

7:8

304:324

9

4.

Púchov A

6

1

5

0

1

2

3

4:11

254:330

4

 

konečná tabuľka  -  FinÁle 5. – 8.

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

5.

Skalica A

6

6

0

6

0

0

0

12:0

301:214

18

6.

Levice B

6

4

2

3

1

0

2

8:5

271:254

11

7.

Piešťany A

6

2

4

1

1

1

3

5:9

261:299

6

8.

Senica A

6

0

6

0

0

1

5

1:12

244:310

1

 

konečná tabuľka  -  FinÁle 9. – 12.

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

9.

Levice D

12

9

3

5

4

2

1

20:10

641:527

25

10.

Skalica B

12

8

4

6

2

2

2

18:10

579:540

24

11.

Púchov B

12

7

5

5

2

4

1

18:12

629:552

23

12.

Trnava B

12

0

12

0

0

0

12

0:24

370:600

0

 

konečná tabuľka  -  FinÁle 13. – 15.

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

13.

Levice E

6

6

0

5

1

0

0

12:1

308:159

17

14.

Levice F

6

3

3

3

0

1

2

7:6

253:241

10

15.

Piešťany B

6

0

6

0

0

0

6

0:12

139:300

0

 

KONEČNÁ tabuľka  -  FinÁle 16. – 18.

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

16.

VK N Mesto B

6

5

1

2

3

0

1

10:5

321:285

12

17.

Senica B

6

4

2

4

0

1

1

9:4

293:231

13

18.

Levice C

6

0

6

0

0

2

4

2:12

231:329

2

 

ROZPIS ZÁPASOV O UMIESTNENIE 1. – 4. miesto

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

výsledok

poznámka

1.

D3ZA1F01

Levice A

-

VK NM A

2:0(20,18)

Skupina

o 1. – 4.

 

Levice

 

 

27.04.2019

D3ZA1F02

Trnava A

-

Púchov A

1:2(21,-17,-12)

D3ZA1F03

VK NM A

-

Púchov A

2:1(-22,20,14)

D3ZA1F04

Levice A

-

Trnava A

2:0(21,15)

D3ZA1F05

Trnava A

-

VK NM A

1:2(21.-18,-13)

D3ZA1F06

Púchov A

-

Levice A

0:2(-17,-11)

2.

D3ZA1F07

Trnava A

-

Levice A

1:2(23,-16,-17)

Skupina

o 1. – 4.

 

Trnava

 

11.05.2019

D3ZA1F08

Púchov A

-

VK NM A

1:2(23,-12,-6)

D3ZA1F09

Levice A

-

VK NM A

1:2(-23,17,-11)

D3ZA1F10

Trnava A

-

Púchov A

2:0(20,19)

D3ZA1F11

Púchov A

-

Levice A

0:2(-9,-15)

D3ZA1F12

VK NM A

-

Trnava A

0:2(-23,-23)

 

ROZPIS ZÁPASOV O UMIESTNENIE 5. – 8. miesto

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

výsledok

poznámka

1.

D3ZA2F01

Skalica A

-

Senica A

2:0(23,11)

Skupina

o 5. – 8.

 

Skalica

 

04.05.2019

D3ZA2F02

Piešťany A

-

Levice B

1:2(-23,16,-2)

D3ZA2F03

Senica A

-

Levice B

0:2(-17,-21)

D3ZA2F04

Skalica A

-

Piešťany A

2:0(21,19)

D3ZA2F05

Piešťany A

-

Senica A

2:0(16,16)

D3ZA2F06

Levice B

-

Skalica A

0:2(-13,-19)

2.

D3ZA2F07

Senica A

-

Piešťany A

1:2(-21,18,-15)

Skupina

o 5. – 8.

 

Senica

 

18.05.2019

D3ZA2F08

Levice B

-

Skalica A

0:2(-24,-9)

D3ZA2F09

Piešťany A

-

Skalica A

0:2(-21,-11)

D3ZA2F10

Senica A

-

Levice B

0:2(-17,-19)

D3ZA2F11

Levice B

-

Piešťany A

2:0(18,11)

D3ZA2F12

Skalica A

-

Senica A

2:0(29,23)

 

ROZPIS ZÁPASOV O UMIESTNENIE 9. – 12. miesto

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

výsledok

poznámka

1.

D3ZA3F01

Levice D

-

Púchov B

1:2(-18,20,-17)

Skupina

o 9. – 12.

 

Levice

16.03.2019

 

 

D3ZA3F02

Trnava B

-

Skalica B

0:2(-20,-16)

D3ZA3F03

Púchov B

-

Skalica B

0:2(-20,-17)

D3ZA3F04

Levice D

-

Trnava B

2:0(18,15)

D3ZA3F05

Trnava B

-

Púchov B

0:2(-10,-11)

D3ZA3F06

Skalica B

-

Levice D

1:2(-17,23,-5)

D3ZA3F07

Trnava B

-

Levice D

0:2(-14,-11)

Skupina

o 9. – 12.

 

Trnava

6.04.2019

 

 

D3ZA3F08

Skalica B

-

Púchov B

1:2(25,-17,-13)

D3ZA3F09

Levice D

-

Púchov B

2:1(-20,18,10)

D3ZA3F10

Trnava B

-

Skalica B

0:2(-15,-5)

D3ZA3F11

Skalica B

-

Levice D

2:0(17,25)

D3ZA3F12

Púchov B

-

Trnava B

2:0(20,14)

D3ZA3F13

Skalica B

-

Trnava B

2:0(22,8)

Skupina

o 9. – 12.

 

Skalica

27.04.2019

 

 

D3ZA3F14

Púchov B

-

Levice D

1:2(-18,18,-13)

D3ZA3F15

Trnava B

-

Levice D

0:2(-13,-13)

D3ZA3F16

Skalica B

-

Púchov B

2:1(19,-19,13)

D3ZA3F17

Púchov B

-

Trnava B

2:0(18,20)

D3ZA3F18

Levice D

-

Skalica B

1:2(-21,15,-8)

D3ZA3F19

Púchov B

-

Skalica B

2:0(9,18)

Skupina-

o 9. – 12.

 

Púchov-

18.05.2019

 

 

D3ZA3F20

Levice D

-

Trnava B

2:0(15,22)

D3ZA3F21

Skalica B

-

Trnava B

2:0(21,16)

D3ZA3F22

Púchov B

-

Levice D

1:2(14,-9,-13)

D3ZA3F23

Levice D

-

Skalica B

2:0(11,21)

D3ZA3F24

Trnava B

-

Púchov B

0:2(-19,-15)

 

ROZPIS ZÁPASOV O UMIESTNENIE 13. – 15. miesto

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

výsledok

poznámka

1.

D3ZA4F1

Levice E

-

Levice F

2:0(21,19)

Skupina-

o 13. – 15-

 

Levice

23.03.2019

D3ZA4F2

Piešťany B

-

voľno

D3ZA4F3

Levice F

-

voľno

D3ZA4F4

Levice E

-

Piešťany B

2:0(12:11)

D3ZA4F5

Piešťany B

-

Levice F

0:2(-8,-18)

D3ZA4F6

voľno

-

Levice E

2.

D3ZA4F7

Piešťany B

-

Levice E

0:2(-7,-4)

Skupina-

o 13. – 15-

 

Piešťany

27.04.2019

D3ZA4F8

voľno

-

Levice F

D3ZA4F9

Levice E

-

Levice F

2:0(9,10)

D3ZA4F10

Piešťany B

-

voľno

D3ZA4F11

voľno

-

Levice E

D3ZA4F12

Levice F

-

Piešťany B

2:0(10,20)

3.

D3ZA4F13

voľno

-

Piešťany B

Skupina-

o 13. – 15-

 

Levice

18.05.2019

D3ZA4F14

Levice F

-

Levice E

1:2(-10,18,-9)

D3ZA4F15

Piešťany B

-

Levice E

0:2(-10,-12)

D3ZA4F16

voľno

-

Levice F

D3ZA4F17

Levice F

-

Piešťany B

2:0(14,13)

D3ZA4F18

Levice E

-

voľno

 

ROZPIS ZÁPASOV O UMIESTNENIE 16. – 18. miesto

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

výsledok

poznámka

1.

D3ZA5F01

Senica B

-

VK NM B

1:2(-21,24,-8)

Skupina-

o 16. – 18-

 

Senica

23.03.2019

D3ZA5F02

Levice C

-

voľno

D3ZA5F03

VK NM B

-

voľno

D3ZA5F04

Senica B

-

Levice C

2:0(6,17)

D3ZA5F05

Levice C

-

VK NM B

0:2(-17,-21)

D3ZA5F06

voľno

-

Senica B

2.

D3ZA5F07

Levice C

-

Senica B

0:2(-9,-9)

Skupina

o 16. – 18.

 

Levice

27.04.2019

D3ZA5F08

voľno

-

VK NM B

D3ZA5F09

Senica B

-

VK NM B

0:2(-19,-18)

D3ZA5F10

Levice C

-

voľno

D3ZA5F11

voľno

-

Senica B

D3ZA5F12

VK NM B

-

Levice C

2:1(-22,14,15)

3.

D3ZA5F13

voľno

-

Levice C

Skupina

o 16. – 18.

 

VK Nové Mesto

18.05.2019

D3ZA5F14

VK NM B

-

Senica B

0:2(-12,-17)

D3ZA5F15

Levice C

-

Senica B

0:2(-23,-24)

D3ZA5F16

voľno

-

VK NM B

D3ZA5F17

VK NM B

-

Levice C

2:1(-24,17,8)

D3ZA5F18