Majstrovstvá SR 3-kový volejbal (MINI) - mladšie žiačky

 

Hrací deň je  SOBOTA

 

Počet družstiev :           18

                                     
Účastníci :                     skupina A

                          Levice A,B,S,D,E,F,  3 termíny,každé družstvo po 2 zápasy na 1 turnaji

                          skupina B

                          Trnava A,B, Piešťany A,B, 2 termíny

                          skupina C

                          Skalica A, B, Senica A, B, 2 termíny

                          skupina D

                          VK Nové Mesto A,B, Púchov A,B 2 termíny

                         


Herný systém :

základná časť:

                                      4 základné skupiny, hrá sa turnajovo, 3 skupiny po 4 družstvá – 2 termíny a 1 skupina 6 družstiev – 3 termíny. ( Tak aby všetky družstvá odohrali 6 stretnutí.) Celá súťaž sa hrá na 2 vyhraté sety.

 

Termíny :                  skupina A            skupina B            skupina C             skupina D

24.11.2018               Levice                  Trnava A             SkalicaA              Púchov A

19.01.2019               Levice                                                                          

16.02.2019               Levice                  Piešťany A          Senica A              VK Nové Mesto

                                                                 

 

semifinále:            

                                      Semifinálové skupina S 1 : A1, B2, C1, D2

                                   1.kolo – 16.03.2019 – usporiadateľ A1

                                   2.kolo –   6.04.2019 – usporiadateľ C1

                          Semifinálové skupina S 2 : A2, B1, C2, D1

                                   1.kolo – 23.03.2019 – usporiadateľ B1

                                   2.kolo – 13.04.2019 – usporiadateľ D1

                         

 

finále:              

Finálové kolo F1 (1-4) : 1.S1, 1.S2, 2.S1, 2.S2

                                               1.kolo – 27.04.2019 – usporiadateľ 1.S1

                                               2.kolo – 11.05.2019 – usporiadateľ 1.S2

Finálové kolo F2 (5-8) : 3.S1, 3.S2, 4.S1, 4.S2     

                                               1.kolo – 04.04.2019 – usporiadateľ 3.S1

                                               2.kolo – 18.05.2019 – usporiadateľ 3.S2

Finálové kolo F3 (9-12) :  A3, B3, C3, D3,

                                               1.kolo – 16.03.2019 – usporiadateľ A3

                                               2.kolo – 06.04.2019 – usporiadateľ B3

                                               3. kolo – 27.04.2019 – usporiadateľ C3

                                               4. kolo – 18.05.2019 – usporiadateľ D3

Finálové kolo F4 (13-15) :  3 družstvá s najlepším skore zo 4. miesta a A5/A6

                                               1.kolo – 23.03.2019 – 3 družstvá zo 4. miest

                                               2.kolo – 27.04.2019 –

                                               3.kolo – 18.05.2019 - 

  Finálové kolo F4 (16-18) :  zostávajúce družstvá

                                               1.kolo – 23.03.2019 – usporiadateľ každé družstvo

                                               2.kolo – 27.04.2019 –

                                               3.kolo – 18.05.2019 - 

 

 

tabuľka  -  SKUPINA  A

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Levice A

6

6

0

6

0

0

0

12:0

300:145

18

2.

Levice B

6

5

1

5

0

0

1

10:2

274:205

15

3.

Levice E

6

2

4

2

0

1

3

5:8

254:283

7

4.

Levice D

6

3

3

2

1

1

2

7:7

268:268

9

5.

Levice F

6

2

4

0

2

0

4

4:10

245:299

4

6.

Levice C

6

0

6

0

0

1

5

1:12

167:308

1

 

tabuľka  -  SKUPINA  B

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Trnava A

6

6

0

6

0

0

0

12:0

300:107

19

2.

Piešťany A

6

4

2

3

1

0

2

8:5

257:220

11

3.

Trnava B

6

2

4

1

1

0

4

4:9

208:292

5

4.

Piešťany B

6

0

6

0

0

2

4

2:12

171:317

2

tabuľka  -  SKUPINA  C

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Skalica A

6

6

0

6

0

0

0

12:0

300:137

18

2.

Senica A

6

4

2

4

0

0

2

8:4

244:247

12

3.

Skalica B

6

2

4

2

0

0

4

4:8

237:281

6

4.

Senica B

6

0

6

0

0

0

6

0:12

185:301

0

 

tabuľka  -  SKUPINA  D

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Púchov A

6

6

0

4

2

0

0

12:2

320:208

16

2.

VK Nové Mesto A

6

3

3

3

0

3

0

9:6

294:267

12

3.

Púchov B

6

3

3

2

1

0

3

6:7

282:256

8

4.

VK Nové Mesto B

6

0

6

0

0

0

6

0:12

135:300

0

 

ROZPIS ZÁKLADNA ČASŤ

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

výsledok

poznámka

1.

3DZA1

Levice A

-

Levice F

2:0(15,9)

Skupina A

Levice

24.11.2018

3DZA2

Levice B

-

Levice E

2:0(10,19)

3DZA3

Levice C

-

Levice D

0:2(-9,-18)

3DZA4

Levice F

-

Levice D

2:1(-18,19,14)

3DZA5

Levice E

-

Levice C

2:0(15,17)

3DZA6

Levice A

-

Levice B

2:0(14,10)

1.

3DZB1

Trnava A

.

Piešťany B

2:0(4,4)

Skupina B

Trnava A

2.12.2018

3DZB2

Piešťany A

-

Trnava B

2:0(10,22)

3DZB3

Piešťany B

-

Trnava B

1:2(-24,19,-5)

3DZB4

Trnava A

-

Piešťany A

2:0(7,14)

3DZB5

Piešťany A

-

Piešťany B

2:1(11,-17,7)

3DZB6

Trnava B

-

Trnava A

0:2(-6,-7)

1.

3DZC1

Skalica A

-

Senica B

2:0(10,1)

Skupina C

Skalica A

24.11.2018

3DZC2

Senica A

-

Skalica B

2:0(17,17)

3DZC3

Senica B

-

Skalica B

0:2(-22,-13)

3DZC4

Skalica A

-

Senica A

2:0(13,12)

3DZC5

Senica A

-

Senica B

2:0(12,17)

3DZC6

Skalica B

-

Skalica A

0:2(-12,-11)

1.

3DZD1

Púchov A

-

VK NM B

2:0(10,11)

Skupina D

Púchov A

24.11.2018

3DZD2

VK NM A

-

Púchov B

1:2(24,-22,-12)

3DZD3

VK NM B

-

Púchov B

0:2(-6,-18)

3DZD4

Púchov A

-

VK NM A

2:1(-20,12,8)

3DZD5

VK NM A

-

VK NM B

2:0(13,18)

3DZD6

Púchov B

-

Púchov A

0:2(-22,-24)

2.

3DZA7

Levice B

-

Levice F

2:0(20,12)

Skupina A

Levice

26.1.2019

3DZA8

Levice C

-

Levice A

0:2(-4,-8)

3DZA9

Levice D

-

Levice E

2:1(13,-23,13)

3DZA10

Levice F

-

Levice E

0:2(-15,-23)

3DZA11

Levice A

-

Levice D

2:0(6,9)

3DZA12

Levice B

-

Levice C

2:0(10,14)

3.

3DZA13

Levice C

-

Levice F

1:2(18.-13,-3)

Skupina A

Levice

16.02.2019

3DZA14

Levice D

-

Levice B

0:2(-14,-18)

3DZA15

Levice E

-

Levice A

0:2(-18,-18)

3DZA16

Levice F

-

Levice A

0:2(-17,-17)

3DZA17

Levice E

-

Levice B

0:2(-20,-18)

3DZA18

Levice D

-

Levice C

2:0(16,15)

3.

3DZB7

Piešťany A

-

Trnava B

2:0(15,13)

Skupina B

Piešťany A

16.02.2019

3DZB8

Trnava A

-

Piešťany B

2:0(7,4)

3DZB9

Trnava B

-

Piešťany B

2:0(18.20)

3DZB10

Piešťany A

-

Trnava A

0:2(-14,-15)

3DZB11

Trnava A

-

Trnava B

2:0(15,10)

3DZB12

Piešťany B

-

Piešťany A

0:2(-9,-8)

3.

3DZC7

Senica A

-

Skalica B

2:0(22,20)

Skupina C

Senica A

16.02.2019

3DZC8

Skalica A

-

Senica B

2:0(10,12)

3DZC9

Skalica B

-

Senica B

2:0(24,22)

3DZC10

Senica A

-

Skalica A

0:2(-11,-8)

3DZC11

Skalica A

-

Skalica B

2:0(19,18)

3DZC12

Senica B

-

Senica A

0:2(-20,-22)

2.

3DZD7

VK NM A

-

Púchov B

2:0(8,19)

Skupina D

VK Nové Mesto

16.02.2019

3DZD8

Púchov A

-

VK NM B

2:0(7,5)

3DZD9

Púchov B

-

VK NM B

2:0(13,8)

3DZD10

VK NM A

-

Púchov A

1:2(19,-9,-5)

3DZD11

Púchov A

-

Púchov B

2:0(23,22)

3DZD12

VK NM B

-

VK NM A

0:2(-11,-15)

 

tabuľka  -  SEMIFINÁLE S1

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

2.

3.

4.

 

tabuľka  -  SEMIFINÁLE S2

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

2.

3.

4.

 

ROZPIS SEMIFINÁLE

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

-

Skupina S1

 

 

16.03.2019

-

-

-

-

-

1.

-

Skupina S1

 

 

06.04.2019

-

-

-

-

-

1.

-

Skupina S2.

 

 

23.03.2019

-

-

-

-

-

2.

-

Skupina S2

 

 

13.04.2019

-

-

-

-

-

 

KONEČNá tabuľka  -  FinÁle 1. – 4.

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

2.

3.

4.

 

konečná tabuľka  -  FinÁle 5. – 8.

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

5.

6.

7.

8.

 

konečná tabuľka  -  FinÁle 9. – 12.

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

9.

10.

11.

12.

 

konečná tabuľka  -  FinÁle 13. – 15.

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

13.

14.

15.

 

KONEČNÁ tabuľka  -  FinÁle 16. – 18.

poradie

družstvo

zápasy

vyhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

16.

17.

18.

 

ROZPIS ZÁPASOV O UMIESTNENIE

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

výsledok

poznámka

1.

-

Skupina

o 1. – 4.

 

 

27.04.2019

-

-

-

-

-

2.

-

Skupina

o 1. – 4.

 

11.05.2019

-

-

-

-

-

1.

-

Skupina

o 5. – 8.

 

04.05.2019

-

-

-

-

-

2.

-

Skupina

o 5. – 8.

 

18.05.2019

-

-

-

-

-

1.

Skupina

o 9. – 12.

16.03.2019

Skupina

o 9. – 12.

6.04.2019

Skupina

o 9. – 12.

27.04.2019

Skupina

o 9. – 12.

18.05.2019

1.

Skupina

o 13. - 15

23.03.2019

2.

Skupina

o 13. - 15

27.04.2019

3.

Skupina

o 13. - 15

18.05.2019

1.

Skupina

o 16. – 18.

23.03.2019

2.

Skupina

o 16. – 18.

27.04.2019

3.

Skupina

o 16. – 18.

18.05.2019