Majstrovstvá SR 3-kový volejbal (MINI) - mladší žiaci

 

Hrací deň je NEDEĽA. 
Počet družstiev :             10

                                     
Účastníci :                      skupina A

                          Púchov A,B,C, VK Nové Mesto AB, 2 turnaje

                          skupina B

                          Komárno A,B, Nitra A,B, MVK Nové Mesto 2 turnaje

                         
Herný systém :

základná časť:

                                      družstvá odohrajú turnaje vo 5-členných skupinách 2 termíny. Počas sútažného ročníka sa hrá na 2 víťazné sety.

 

Termíny :                             skupina A                     skupina B                    

                   24.11.2018      Púchov A                       Nitra                             

                   16.12.2018      VK Nové Mesto            Komárno                       

 

 

finále:               

Finálové kolo F1 (1-4) A1,A2,B1,B2

                                               1.kolo – 16.03.2019 – usporiadateľ

                                               2.kolo – 06.04.2019 – usporiadateľ

                                               3.kolo – 27.04.2019 – usporiadateľ

                                               4.kolo – 18.05.2019 - usporiadateľ

                                       Finálové kolo F2 (5-7) – A3,B3, a lepší z A4/B4

                                               1.kolo – 23.03.2019 – usporiadateľ

                                               2.kolo – 13.04.2019 – usporiadateľ

                                               3.kolo – 11.05.2019 - usporiadateľ

                                      Finálové kolo F3 (8-10) – zostávajúce družstvá

                                               1.kolo – 30.03.2019 – usporiadateľ

                                               2.kolo – 04.05.2019 – usporiadateľ

                                               3.kolo – 25.05.2019 - usporiadateľ

 

TABUĽKA – SKUPINA A

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Púchov A

8

8

0

8

0

0

0

16:0

400:159

24

2.

Púchov B

8

6

2

6

0

0

2

12:4

373:217

18

3.

Púchov C

8

4

4

4

0

0

4

8:8

297:395

12

4.

VK N.Mesto B

8

2

6

1

1

0

6

4:13

218:395

5

5.

VKN.Mesto A

8

0

8

0

0

1

7

1:16

223:409

1

 

TABUĽKA – SKUPINA B

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

MVK N. Mesto

8

7

1

6

1

0

1

14:3

409:248

20

2.

Komárno A

8

6

2

6

0

0

2

12:4

388:273

18

3.

Nitra A

8

5

3

5

0

1

2

11:6

352:332

16

4.

VKomárno B

8

2

6

2

0

0

6

4:12

272:358

6

5.

Nitra B

8

0

8

0

0

0

8

0:16

190:400

0

 

ROZPIS – ZÁKLADNÁ ČASŤ

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

3CZA01

VK NM A

-

Púchov C

0:2(-12,-12)

Skupina A

 

VK Nové Mesto A

24.11.2018

3CZA02

Púchov B

-

VK NM B

2:0(9,2)

3CZA03

Púchov C

-

Púchov B

0:2(-10,-14)

3CZA04

Púchov A

-

VK NM A

2:0(4,3)

3CZA05

Púchov B

-

Púchov A

0:2(-15,-15)

3CZA06

VK NM B

-

Púchov C

0:2(-20,-11)

3CZA07

Púchov A

VK NM B

2:0(3,7)

3CZA08

VK NM A

Púchov B

0:2(-13,-8)

3CZA09

VK NM B

VK NM A

2:1(20,-19,11)

3CZA10

Púchov C

Púchov A

0:2(8,-9)

1.

3CZB01

Komárno A

-

Komárno B

2:0(21,5)

Skupina B

 

Komárno A

24.11.2018

3CZB02

MVK NMnV

-

Nitra B

2:0(4,16)

3CZB03

Komárno B

-

MVK NMnV

0:2(-4,-14)

3CZB04

Nitra A

-

Komárno A

0:2(-18,-15)

3CZB05

MVK NMnV

-

Nitra A

2:1(-25,20,5)

3CZB06

Nitra B

-

Komárno B

0:2(-14,-19)

3CZB07

Nitra A

Nitra B

2:0(10,12)

3CZB08

Komárno A

MVK NMnV

2:0(19,22)

3CZB09

Nitra B

Komárno A

0:2(-9,-11)

3CZB10

Komárno B

Nitra A

0:2(-11,-17)

2.

3CZA11

Púchov A

-

Púchov C

2:0(15.10)

Skupina A

 

Púchov A

 

CVČ Štúrová ul o 12,30

24.02.2019

3CZA12

Púchov B

-

VK NM B

2:0(7,5)

3CZA13

Púchov C

-

Púchov B

0:2(-13,-18)

3CZA14

VK NM A

-

Púchov A

0:2(-10,-8)

3CZA15

Púchov B

-

VK NM A

2:0(10,8)

3CZA16

VK NM B

-

Púchov C

0:2(-21,-15)

3CZA17

VK NM A

VK NM B

0:2(-19,-20)

3CZA18

Púchov A

Púchov B

2:0(22,21)

3CZA19

VK NM B

Púchov A

0:2(-6,-3)

3CZA20

Púchov C

VK NM A

2:0(23,17)

2.

3CZB11

Nitra A

-

Nitra B

2:0(13,21)

Skupina B

 

Nitra A

16.02.2019

3CZB12

MVK NMnV

-

Komárno B

2:0(13,17)

3CZB13

Nitra B

-

MVK NMnV

0:2(-8,-15)

3CZB14

Komárno A

-

Nitra A

0:2(-23,-25)

3CZB15

MVK NMnV

-

Komárno A

2:0(26,14)

3CZB16

Komárno B

-

Nitra B

2:0(18,7)

3CZB17

Komárno A

Komárno B

2:0(21,14)

3CZB18

Nitra A

MVK NMnV

0:2(-4,-11)

3CZB19

Komárno B

Nitra A

0:2(-14,-21)

3CZB20

Nitra B

Komárno A

0:2(-9,-4)

 

  KONEČNÁ TABUĽKA – FINÁLE 1. – 4.

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Púchov A

6

6

0

6

0

0

0

12:0

300:164

18

2.

MVK Nové Mesto

6

3

3

3

0

1

2

7:6

250:274

10

3.

Púchov B

6

3

3

1

2

0

3

6:8

295:287

7

4.

Komárno

6

0

6

0

0

1

5

1:12

1891309

0

 

KONEČNÁ TABUĽKA - FINÁLE 5. – 7.

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

5.

Púchov C

4

2

0

3

1

0

0

8:1

197:147

11

6.

Nitra A

4

2

2

2

0

1

1

5:4

178:142

7

7.

Komárno B

4

0

4

0

0

0

4

0:8

114:200

0

 

KONEČNÁ TABULKA – FINÁLE 8. - 10

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

8.

VK Nové Mesto B

2

2

0

2

0

0

0

4:0

101:72

6

9.

VK Nové Mesto A

2

1

1

1

0

0

1

2:2

74:100

3

10.

Nitra B

2

0

2

0

0

0

2

0:4

90:93

0

 

ROZPIS – NÁDSTAVBA – FINÁLE – 1. – 4.

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

C3ZA1F01

Púchov A

-

Komárno A

2:0(9,10)

Finále 1. – 4.

 

Púchov A

 

16.03.2019

C3ZA1F02

MVK NM

-

Púchov B

1:2(23,-22,-11)

C3ZA1F03

Komárno A

-

Púchov B

0:2(-17,-15)

C3ZA1F04

Púchov A

-

MVK NM

2:9(9,15)

C3ZA1F05

MVK NM

-

Komárno A

2:0(18,21)

C3ZA1F06

Púchov B

-

Púchov A

0:2(-22,-23)

2.

C3ZA1F07

Komárno A

-

Púchov A

0:2(-12,-8)

Finále 1. – 4.

 

MVK Nové Mesto

6.04.2019

C3ZA1F08

Púchov B

-

Komárno A

2:1(16,-19,6)

C3ZA1F09

Púchov B

-

MVK NM

0:2(-20,-20)

C3ZA1F10

MVK NM

-

Púchov A

0:2(-12,-6)

C3ZA1F11

Komárno A

-

MVK NM

0:2(-15,-17)

C3ZA1F12

Púchov A

-

Púchov B

2:0(23,15)

3.

C3ZA1F13

Púchov B

-

MVK NM

Finále 1. – 4.

 

Púchov B

 

 

27.04.2019

C3ZA1F14

Komárno A

-

Púchov A

C3ZA1F15

MVK NM

-

Púchov A

C3ZA1F16

Púchov B

-

Komárno A

C3ZA1F17

Komárno A

-

MVK NM

C3ZA1F18

Púchov A

-

Púchov B

4.

C3ZA1F9

MVK NM

-

Púchov B

Finále 1. – 4.

 

Komárno

18.05.2019

C3ZA1F20

Púchov A

-

MVK NM

C3ZA1F21

Púchov A

-

MVK NM

C3ZA1F22

Komárno A

-

Púchov A

C3ZA1F23

MVK NM

-

Púchov B

C3ZA1F24

Púchov B

-

Komárno A

 

ROZPIS – NÁDSTAVBA – FINÁLE – 5. – 7.

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

C3ZA2F01

Nitra A

-

voľno

Skupina 5. – 7.

 

Nitra

23.03.2019

C3ZA2F02

Púchov C

-

Komárno B

2:0(12,21)

C3ZA2F03

voľno

-

Komárno B

C3ZA2F04

Nitra A

Púchov C

0:2(-24,-20)

C3ZA2F05

Púchov C

voľno

C3ZA2F06

Komárno B

Nitra A

0:2(-13,-12)

2.

C3ZA2F07

Púchov C

-

Nitra A

2:1(21,-19,9)

Skupina 5. – 7.

 

Púchov

 

začiatok o 10,00

13.04.2019

C3ZA2F08

Komárno B

-

voľno

C3ZA2F09

Nitra A

-

voľno

C3ZA2F10

Púchov C

Komárno B

2:0(17,19)

C3ZA2F11

Komárno B

Nitra A

0:2(-13,-7)

C3ZA2F12

voľno

Púchov C

3.

C3ZA2F13

Komárno B

-

Púchov C

Skupina 5. – 7.

 

Komárno

11.05.2019

C3ZA2F14

voľno

-

Nitra A

C3ZA2F15

Púchov C

-

Nitra A

C3ZA2F16

Komárno B

voľno

C3ZA2F17

voľno

Púchov C

C3ZA2F18

Nitra A

Komárno B

 

 

ROZPIS – NÁDSTAVBA – FINÁLE – 8. – 10. 

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

C3ZA3F01

VK NM B

-

voľno

Skupina 8. – 10.

 

VK Nové Mesto

30.03.2019

C3ZA3F02

Nitra B

-

VK NM A

0:2(-13,-19)

C3ZA3F03

voľno

-

VK NM A

C3ZA3F04

VK NM B

Nitra B

2:0(14,18)

C3ZA3F05

Nitra B

voľno

C3ZA3F06

VK NM A

-

VK NM B

0:2(-16,-24)

2.

C3ZA3F07

Nitra B

-

VK NM B

Skupina 8. – 10.

 

Nitra

4.05.2019

C3ZA3F08

VK NM A

-

voľno

C3ZA3F09

VK NM B

-

voľno

C3ZA3F10

Nitra B

VK NM A

C3ZA3F11

VK NM A

VK NM B

C3ZA3F12

voľno

Nitra B

3.

C3ZA3F13

VK NM A

-

Nitra B

Skupina 8. – 10.

 

VK Nové Mesto

25.05.2019

C3ZA3F14

voľno

-

VK NM B

C3ZA3F15

Nitra B

-

VK NM B

C3ZA3F16

VK NM A

voľno

C3ZA3F17

voľno

Nitra B

C3ZA3F18

VK NM B

VK NM A