Majstrovstvá SR 4-kový volejbal (MIDI) - mladší žiaci

 1. časť- základná :

Hrací deň je SOBOTA/NEDEĽA. 

Počet družstiev :           9      

 

Účastníci :                     skupina A

                          Púchov A,B, Trenčín, VK Nové Mesto AB, 5 termínov, 1 voľno

                          skupina B

                          Komárno A,B, Nitra A,B, 4 termíny

                         
Herný systém :

základná časť:

                                      2 základné skupiny,4-členná skupina bude mať 4 turnaje a 5-členná skupina bude mať 5 turnajov, pričom usporiadateľ turnaja má následne voľno. Každé družstvo má 12 stretnutí. Hrá sa na 2 víťazné sety.

 

Termíny :                           skupina A                    skupina B                    

                   25.11.2018      Púchov A                      Komárno A

                   09.12.2018      Trenčín                          ----

                   17.02.2019      VK Nové Mesto A       Nitra A

                   17.03.2019      Púchov B                      Komárno B

                   31.03.2019      VK Nové Mesto B       Nitra B

 

finále:              

Finálové kolo F1 (1-4) A1,A2,B1,B2 2 turnaje

                                               1.kolo – 28.04.2019 – usporiadateľ A1

                                               2.kolo – 12.05.2019 – usporiadateľ B1

                                       Finálové kolo F2 (5-8) – A3,B3, A4,B4 ,2 turnaje

                                               1.kolo – 14.04.2019 – usporiadateľ A3

                                               2.kolo – 12.05.2019 – usporiadateľ B3

                                     

                                              

 

tabuľka  -  SKUPINA  A

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Púchov A

12

12

0

11

1

0

0

24:1

615:324

35

2.

Púchov B

12

8

4

7

1

1

3

17:9

584:396

24

3.

VK N.Mesto A

12

3

9

2

1

2

5

8:19

414:608

10

4.

VK N.Mesto B

12

1

11

1

1

1

10

3:23

333:618

3

 

tabuľka  -  SKUPINA  B

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Komárno A

12

12

0

12

0

0

0

24:0

601:345

36

2.

Nitra A

12

8

4

7

1

0

4

16:9

557:441

23

3.

Komárno B

12

4

8

4

0

1

7

9:16

486:522

13

4.

Nitra B

12

0

12

0

0

0

12

0:24

264:600

0

 

ROZPIS – ZÁKLADNA ČASŤ

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

výsledok

poznámka

1.

4CZA01

Púchov A

-

Púchov B

2:1(13,-25,5)

Skupina A

 

Púchov A

25.11.2018

4CZA02

VK NM B

-

VK NM A

2:1(-15,15,14)

4CZA03

Púchov B

-

VK NM A

2:0(8,13)

4CZA04

Púchov A

-

VK NM B

2:0(8,7)

4CZA05

VK NM B

-

Púchov B

0:2(-6,-9)

4CZA06

VK NM A

-

Púchov A

0:2(-1,-5)

1.

4CZB01

Komárno A

-

Nitra B

2:0(7,5)

Skupina B

 

Komárno A

25.11.2018

4CZB02

Nitra A

-

Komárno B

2:0(19,14)

4CZB03

Nitra B

-

Komárno B

0:2(-17,-11)

4CZB04

Komárno A

-

Nitra A

2:0(13,12)

4CZB05

Nitra A

-

Nitra B

2:0(15,18)

4CZB06

Komárno B

-

Komárno A

0:2(-15,-11)

2.

4CZA07

Trenčín

-

VK NM B

ZRUŠENÉ

09.12.2018

4CZA08

VK NM A

-

Púchov B

4CZA09

VK NM B

-

Púchov B

4CZA10

Trenčín

-

VK NM A

4CZA11

VK NM A

-

VK NM B

4CZA12

Púchov B

-

Trenčín

3.

4CZA13

VK NM A

-

Púchov A

0:2(-11,-15)

Skupina A

 

VK Nové Mesto A

 

CVČ Štúrová ul o 10,00

24.2.2019

4CZA14

Púchov B

-

VK NM B

2:0(6,12)

4CZA15

Púchov A

-

VK NM B

2:0(7,14)

4CZA16

VK NM A

-

Púchov B

0:2(-5,-9)

4CZA17

Púchov B

-

Púchov A

0:2(-22,-19)

4CZA18

VK NM B

-

VK NM A

0:2(-18,-23)

2. kolo

4CZB07

Nitra A

-

Komárno A

0:2(-20,-22)

Skupina B

 

Nitra A

17.02.2019

4CZB08

Komárno B

-

Nitra B

2:0(20.8)

4CZB09

Komárno A

-

Nitra B

2:0(6,15)

4CZB10

Nitra A

-

Komárno B

2:0(18,18)

4CZB11

Komárno B

-

Komárno A

0:2(-20,-23)

4CZB12

Nitra B

-

Nitra A

0:2(-6,-8)

4. kolo

4CZA19

Púchov B

-

VK NM A

2:1(-26,8,7)

Skupina A

 

Púchov B

17.03.2018

4CZA20

VK NM B

-

Púchov A

0:2(-11,-8)

4CZA21

VK NM A

-

Púchov A

0:2(-14,-16)

4CZA22

Púchov B

-

VK NM B

2:0(7,4)

4CZA23

VK NM B

-

VK NM A

1:2(21,-17,-16)

4CZA24

Púchov A

-

Púchov B

2:0(16,20)

3. kolo

4CZB13

Komárno B

-

Nitra A

1:2(-11,22,-18)

Skupina B

 

Komárno B

17.03.2019

4CZB14

Nitra B

-

Komárno A

0:2(-8,-13)

4CZB15

Nitra A

-

Komárno A

0:2(-15,-20)

4CZB16

Komárno B

-

Nitra B

2:0(11,13)

4CZB17

Nitra B

-

Nitra A

0:2(-13,-11)

4CZB18

Komárno A

-

Komárno B

2:0(15,10)

5. kolo

4CZA25

VK NM B

-

VK NM A

0:2(-18,-19)

Skupina A

 

VK Nové Mesto B

31.03.2019

4CZA26

Púchov A

-

Púchov B

2:0(23,23)

4CZA27

VK NM A

-

Púchov B

0:2(-16,-23)

4CZA28

VK NM B

-

Púchov A

0_2(-7,-15)

4CZA29

Púchov A

-

VK NM A

2:0(11,12)

4CZA30

Púchov B

-

VK NM B

2:0(10,10)

4.kolo

4CZB19

Nitra B

-

Komárno B

0:2(-7,-17)

Skupina B

 

Nitra B

31.03.2019

4CZB20

Komárno A

-

Nitra A

2:0(18,20)

4CZB21

Komárno B

-

Nitra A

0:2(-18,-9)

4CZB22

Nitra B

-

Komárno A

0:2(-9,-6)

4CZB23

Komárno A

-

Komárno B

2:0(18,24)

4CZB24

Nitra A

-

Nitra B

2:0(9,11)

 

tabuľka  -  FINÁLE 1. – 4. miesto

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Púchov A

6

6

0

6

0

0

0

12:0

301:188

18

2.

Púchov B

6

3

3

0

3

1

2

7:9

322:332

7

3.

Komárno A

6

2

4

0

2

1

3

5:10

270:314

5

4.

Nitra A

6

1

5

1

0

3

2

5:10

270:329

6

 

tabuľka  -  FINÁLE 5. – 8. miesto

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Komárno B

6

6

0

6

0

0

0

12:0

302:158

18

2.

VK N.Mesto A

6

3

3

3

0

1

2

7:6

271:237

10

3.

VK N.Mesto B

6

3

3

2

1

0

3

6:7

242:274

8

4.

Nitra B

6

0

6

0

0

0

6

0:12

154:300

0

 

ROZPIS – FINÁLOVA ČASŤ

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

výsledok

poznámka

1.

4CZF201

VK NM A

-

Nitra B

2:0(20,12)

Skupina

o 5. – 8. miesto

 

Nové Mesto A

14.04.2019

4CZF202

VK NM B

-

Komárno B

0:2(-7,-4)

4CZF203

Nitra B

-

Komárno B

0:2)-10,-9)

4CZF204

VK NM A

-

VK NM B

1:2(-23,10,-10)

4CZF205

VK NM B

-

Nitra B

2:0(16,17)

4CZF206

Komárno B

-

VK NM  A

2:0(20,12)

1.

4CZF101

Púchov A

-

Nitra A

2:0(15,22)

Skupina

o 1.- 4 miesto

 

Komárno A

28.04.2019

4CZF102

Púchov B

-

Komárno A

1:2(22,-18,-15)

4CZF103

Nitra A

-

Komárno A

2:0(22,24)

4CZF104

Púchov A

-

Púchov B

2:0(23,24)

4CZF105

Púchov B

-

Nitra A

2:1(22,-23,15)

4CZF106

Komárno A

-

Púchov A

0:2(-17,-10)

2.

4CZF107

Komárno A

-

Púchov B

1:2(-10,20-13)

Skupina

o 1. – 4. miesto

 

Púchov A

 

 

12.05.2019

4CZF108

Nitra A

-

Púchov A

0:2(-12,-6)

4CZF109

Púchov B

-

Púchov A

0:2(-20,-9)

4CZF110

Komárno A

-

Nitra A

2:1(11,-15,9)

4CZF111

Nitra A

-

Púchov B

1:2(-22,23,-10)

4CZF112

Púchov A

-

Komárno A

2:0(15,15)

2. kolo

4CZF207

Komárno B

-

VK NM B

2:0(19,25)

Skupina

o 5. – 8. miesto

 

Komárno B

05.05. 2019

4CZF208

Komárno B

-

VK NM A

2:0(9,22)

4CZF209

VK NM B

-

VK NM A

0:2(-20,-17)

4CZF210

Komárno B

-

Nitra B

2:0(9,12)

4CZF211

Nitra B

-

VK NM B

0:2(-13,-18)

4CZF212

VK NM A

-

Nitra B

2:0(10.8)