Prehľad najbližších stretnutí súťaží riadených Oblasťou ZÁPAD

 

2. liga juniorky                                           13. 10. 2018

čísla zápasov

Domáci

-

hostia

rozhodca

zmeny

2KYZA01

2KYZA02

Prievidza

-

COP Nitra

Moravčík

10,00 a 40 min

2KYZA03

2KYZA04

Trenčín

-

Myjava

bez

10,00 a 12,00

 

M-SR kadetky                                              14. 10. 2018

čísla zápasov

Domáci

-

hostia

rozhodca

zmeny

TKYZA07

TKYZA08

Piešťany

-

MVK Nové Mesto

Čuntala

10,30 a 12,30

TKYZA09

TKYZA10

Levice

-

Skalica

    Henček

10,00 a 12,00

TKYZA11

TKYZA12

Trnava

-

Púchov

Toman

10,00 a 12,00

 

M-SR staršie žiačky 1. trieda                  13. 10. 2018

čísla zápasov

Domáci

-

hostia

rozhodca

zmeny

CKYZA09

CKYZA10

Trnava A

-

Levice A

Silná

10,00 a 12,00

CKYZA11

CKYZA12

Senica A

-

Skalica B

bez

10,00 a 12,00

CKYZA13

CKYZA14

VK Nové Mesto

-

MVK Nové Mesto

Horňák

10,00 a 12,00

CKYZA15

CKYZA16

Piešťany

-

Skalica A

Toman

10,00 a 12,00

 

M-SR staršie žiačky 2. trieda                  13. 10. 2018

čísla zápasov

Domáci

-

hostia

rozhodca

zmeny

CKY2ZA01

CKY2ZA02

voľno

-

Trnava B

10,00 a 12,00

CKY2ZA03

CKY2ZA04

Skalica C

-

Nové Zámky

10,00 a 12,00

CKY2ZA05

CKY2ZA06

voľno

-

COP Nitra

10,00 a 12,00

CKY2ZA07

CKY2ZA08

Púchov

-

Senica B

10,00 a 12,00

 

M-SR kadeti skupina Sever                         14. 10. 2018

čísla zápasov

Domáci

-

hostia

rozhodca

zmeny

TIZA05

TIZA06

Púchov

-

Myjava

Moravčík

TIZA07

TIZA08

Nové Mesto

-

VKP-SPU B

Tiršel

 

M-SR kadeti skupina Juh                             14. 10. 2018

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

výsledok

poznámka

1.  kolo

 

14.10.2018

TIZA25

Trnava

-

VKP-SPU B

hrá sa 12.10. o 17,30

poriada Trnava

 

stojí Senec

 

rozhodca

Silná,Kozár

TIZA26

Komárno

-

Prievidza

začiatok o 10,00

TIZA27

VKP-SPU B

-

Prievidza

 

TIZA28

Trnava

-

Komárno

 

TIZA29

Komárno

-

VKP-SPU B

 

TIZA30

Prievidza

-

Trnava

 

 

M-SR starší žiaci skupina Stred                 13. 10. 2018

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

výsledok

poznámka

2.  kolo

 

13.10.2018

CIZA07

Žilina

-

Revúca

 

poriada

 

Žilina

 

rozhodca

Sekerka

CIZA08

Banská Bystrica

-

Prievidza

 

CIZA09

Revúca

-

Prievidza

 

CIZA10

Žilina

-

Banská Bystrica

 

CIZA11

Banská Bystrica

-

Revúca

 

CIZA12

Prievidza

-

Žilina

 

 

M-SR starší žiaci skupina Juh                    13. 10. 2018

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

výsledok

poznámka

2.  kolo

 

13.10.2018

CIZA31

Hamuliakovo

-

VKP SPU A

 

Hamuliakovo

 

(stojí VKP SPU B)

 

rozhodca

Šuňal

CIZA08

Banská Bystrica

-

Prievidza

 

CIZA09

Revúca

-

Prievidza

 

CIZA10

Žilina

-

Banská Bystrica

 

CIZA11

Banská Bystrica

-

Revúca

 

CIZA12

Prievidza

-

Žilina

 

 

M-SR starší žiaci skupina Sever                13. 10. 2018

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

výsledok

poznámka

2.  kolo

 

13.10.2018

CIZA61

Trenčín

-

Púchov A

 

poriada

Trenčín

 

rozhodca

Pivarček, Tiešel

CIZA08

Banská Bystrica

-

Prievidza

 

CIZA09

Revúca

-

Prievidza

 

CIZA10

Žilina

-

Banská Bystrica

 

CIZA11

Banská Bystrica

-

Revúca

 

CIZA12

Prievidza

-

Žilina