Mladšie žiačky 4-kový (MIDI)  2022 – 2023              

 

Hrací deň nedeľa

 

Počet družstiev :             samostatná súťaž , celkom 13 družstiev

 

Herný systém :

 

Základná časť:

regionálne rozdelené družstvá do 4 základných skupín, 3 troj-členné skupiny a jedna 4-členná skupina.

V každej skupine sa odohrajú 2 turnaje, jeden turnaj v každom klube.

 

Semifinálová časť

do semifinálových skupín budú nasadené družstvá podľa výsledkov zo základných skupín tak, aby v každej semifinálovej skupine bolo družstvo z iného miesta a z inej skupiny, výnimka je 13.družstvo, ktoré ostane v tej istej skupine. Usporiadateľmi semifinálových turnajov budú družstvá z 2. a z 1.miest zo základných skupín. Podľa výsledkov zo semifinálových skupín budú družstvá nasadené do finálových skupín.

 

Finálová časť

do finálových skupín budú nasadené družstvá podľa výsledkov zo semifinálových skupín-  podľa tabuľky Rozpis súťaže.

 

V 3-členných skupinách sa hrá dvojkolovo  každý s každým na 2 vyhraté sety, vo 4-člennej skupine sa hrá jednokolovo  každý s každým na 2 vyhraté sety. Pre vzájomné porovnanie družstiev a rovnakých miestach v 3-člennej skupine s družstvo vo 4-člennej skupine budú družstvu vo 4-člennej skupine prepočítané výsledky zo 6 odohratých zápasov na 8, vynásobením koeficientom 1.333 (/6 x8).

Hrací deň nedeľa, usporiadateľ zabezpečí rozhodcu a 1 MIDI ihrisko (preto boli zvolené do herného systému maximálne 4-členné skupiny, aby postačovalo iba jedno ihrisko MIDI)

 

základné skupiny

semifinálové skupiny

finálové skupiny

skupina

2 termíny

zápasy

skupina

2 termíny

zápasy

skupina

2 termíny

zápasy

A

Levice A

8

E

A1

8

F1

E1

6

Levice B

 

D2

 

F1

 

Komárno

 

C3

 

G1

 

B

UKF Nitra A

8

F

B1

8

H1

 

UKF Nitra B

 

A2

 

F2

1./2.m.

8

Piešťany

 

D3

 

2./2.m.

 

C

VK NMnV A

8

G

C1

8

3./2.m.

 

VK NMnV B

 

B2

 

F3

4./2.m

8

Púchov

 

A3

 

1./3.m.

 

D

Senica

8*

H

D1

8*

2./3.m.

 

Trnava A

6

C2

6

F4

3./3.m.

8

Trnava B

 

B3

 

4./3.m.

 

Trnava C

 

D4

 

E4

 

 

 

Termíny turnajov:

 

                    základná časť

 

A

B

C

D

20.11.2022

Levice

Nitra

NMesto

Senica

11.12.2022

Komárno

Piešťany

Púchov

Trnava

 

                    Semifinále

 

E

F

G

H

12.02.2023

A1

B1

C1

D1

26.03.2023

D2

A2

B2

C2

 

                   Finále

 

F1

F2

F3

F4

16.04.2023

1./1.m

1./2.m

4./2.m

3./3.m

07.05.2023

2./1.m

2./2.m

1./3.m

4./3.m

 

Pozn. : 8* - prepočítané zo 6 zápasov

-          Pre každú skupinu bude vydaný rozpis zápasov s číslovaním zápasov

-          4./2.m. znamená 4.družstvo v tabuľke družstiev z 2.miest zo semifinálových skupín

 

KONEČNÁ tabuľka  -  Základná ČASŤ  SKUPINA  A

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Levice A

2.

Levice B

3.

Komárno

 

KONEČNÁ tabuľka  -  ZÁKLADNÁ ČASŤ  SKUPINA  B

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

UKF Nitra A

2.

UKF Nitra B

3.

Piešťany

 

KONEČNÁ tabuľka  -  ZÁKLADNÁ ČASŤ  SKUPINA  C

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

VK NMnV A

2.

VK NMnV B

3.

Púchov

 

KONEČNÁ tabuľka  -  ZÁKLADNÁ ČASŤ SKUPINA  D

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Senica

2.

Trnava A

3.

Trnava B

4.

Trnava C

 

ROZPIS  - ZÁKLADNÉ SKUPINY

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

MY4Z 01

Levice A

-

Levice B

Skupina A

 

 

Levice

20.11.2022

MY4Z 02

Komárno

-

Levice B

MY4Z 03

Levice A

-

Komárno

MY4Z 04

Levice B

-

Levice A

MY4Z 05

Levice B

-

Komárno

MY4Z 06

Komárno

-

Levice A

1.

MY4Z 13

UKF Nitra A

-

UKF Nitra B

Skupina B

 

Nitra

20.11.2022

MY4Z 14

Piešťany

-

UKF Nitra B

MY4Z 15

UKF Nitra A

-

Piešťany

MY4Z 16

UKF Nitra B

-

UKF Nitra A

MY4Z 17

UKF Nitra B

-

Piešťany

MY4Z 18

Piešťany

-

UKF Nitra A

1.

MY4Z 25

NMnV A

-

NMnV B

Skupina C

 

Nové Mesto

20.11,2022

MY4Z 26

Púchov

-

NMnV B

MY4Z 27

NMnV A

-

Púchov

MY4Z 28

NMnV B

-

NMnV A

MY4Z 29

NMnV B

-

Púchov

MY4Z 30

Púchov

-

NMnV A

1.

MY4Z 37

Senica

-

Trakovice

Skupina D

 

Trnava

20.11.2022

MY4Z 38

Trnava A

-

Trnava B

MY4Z 39

Senica

-

Trnava A

MY4Z 40

Trakovice

-

Trnava B

MY4Z 41

Trnava B

-

Senica

MY4Z 42

Trakovice

-

Trnava A

2.

MY4Z 07

Komárno

-

Levice B

Skupina A

 

Komárno

11.12.2022

MY4Z 08

Levice A

-

Levice B

MY4Z 09

Komárno

-

Levice A

MY4Z 10

Levice B

-

Komárno

MY4Z 11

Levice B

-

Levice A

MY4Z 12

Levice A

-

Komárno

2.

MY4Z 19

Piešťany

-

UKF Nitra B

Skupina B

 

Piešťany

11.12.2022

MY4Z 20

UKF Nitra A

-

UKF Nitra B

MY4Z 21

Piešťany

-

UKF Nitra A

MY4Z 22

UKF Nitra B

-

Piešťany

MY4Z 23

UKF Nitra B

-

UKF Nitra A

MY4Z 24

UKF Nitra A

-

Piešťany

2.

MY4Z 31

Púchov

-

NMnV B

Skupina C

 

Púchov

11.12.2022

MY4Z 32

NMnV A

-

NMnV B

MY4Z 33

Púchov

-

NMnV A

MY4Z 34

NMnV B

-

Púchov

MY4Z 35

NMnV B

-

NMnV A

MY4Z 36

NMnV A

-

Púchov

2.

MY4Z 43

Trnava A

-

Senica

Skupina D

 

Senica

11.12.2022

MY4Z 44

Trnava B

-

Trakovice

MY4Z 45

Trnava A

-

Trnava B

MY4Z 46

Senica

-

Trakovice

MY4Z 47

Trakovice

-

Trnava A

MY4Z 48

Senica

-

Trnava B