Majstrovstvá SR 4-kový volejbal (MIDI) - mladšie žiačky

 

Hrací deň je NEDEĽA. 
Počet družstiev :           15

                                     
Účastníci :                     skupina A

                          Levice A,B,  Nové Zámky A,B

                          skupina B

                          Trnava A,B VK Nové Mesto A,B

                          skupina C

                          Skalica A,B, Senica A,B

                          skupina D

                          Myjava , MVK Nové Mesto , Púchov


Herný systém :

základná časť:

                                      4 základné skupiny, hrá sa turnajovo, 3 skupiny po 4 družstvá – 2 termíny a 1 skupina 3 družstvá – 3 termíny. ( Tak aby všetky družstvá odohrali 6 stretnutí.) Celá súťaž sa hrá na 2 vyhraté sety.

 

Termíny :        

                        skupina A                skupina B                  skupina C            skupina D

25.11.2018      Levice A                  Trnava A                  Skalica A             MVK N. Mesto

27.01.2019                                                                                                    Púchov

10.02.2019      N. Zámky A             VK N. Mesto A       Senica                  Myjava

 

semifinále:            

                                      Semifinálové skupina S 1 : A1, B2, C1, D2

                                   1.kolo – 17.03.2019 – usporiadateľ A1

                                   2.kolo –   7.04.2019 – usporiadateľ C1

                          Semifinálové skupina S 2 : A2, B1, C2, D1

                                   1.kolo – 24.03.2019 – usporiadateľ B1

                                   2.kolo – 14.04.2019 – usporiadateľ D1

                          Semifinálové skupina S 3 : A3, B4, C3

                                   1.kolo – 17.03.2019 – usporiadateľ A3

                                   2.kolo –   7.04.2019 – usporiadateľ C3

                          Semifinálové skupina S 4 : A4, B3, C4, D3

                                   1.kolo – 24.03.2019 – usporiadateľ B3

                                   2.kolo – 14.04.2019 – usporiadateľ D3

 

finále:              

Finálové kolo F1 (1-4) : 1.S1, 1.S2, 2.S1, 2.S2

                                               1.kolo – 28.04.2019 – usporiadateľ 1.S1

                                               2.kolo – 12.05.2019 – usporiadateľ 1.S2

Finálové kolo F2 (5-8) : 3.S1, 3.S2, 4.S1, 4.S2     

                                               1.kolo – 05.04.2019 – usporiadateľ 3.S1

                                               2.kolo – 19.05.2019 – usporiadateľ 3.S2

Finálové kolo F3 (9-12) : 1.S3, 1.S4, 2.S3, 2.S4,

                                               1.kolo – 28.04.2019 – usporiadateľ 1.S3

                                               2.kolo – 12.05.2019 – usporiadateľ 1.S4

Finálové kolo F4 (13-15) :  3.S3, 3.S4, 4.S4

                                               1.kolo – 05.05.2019 – usporiadateľ  3.S3

                                               2.kolo – 19.05.2019 – usporiadateľ  3.S4

 

 

tabuľka  -  SKUPINA  A

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Nové Zámky A

3

3

0

2

1

0

0

6:1

160:129

8

2.

Levice A

3

2

1

1

1

1

0

5:3

170:133

6

3.

Levice B

3

1

2

1

0

1

1

3:4

147:141

4

4.

Nové Zámky B

3

0

3

0

0

0

3

0:6

76:150

0

 

tabuľka  -  SKUPINA  B

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Trnava A

3

3

0

2

1

0

0

6:1

160:128

8

2.

 VK Nové Mesto A

3

2

1

2

0

0

1

4:2

141:102

6

3.

Trnava B

3

1

2

1

0

1

1

3:4

140:142

4

4.

VK Nové Mesto B

3

0

3

0

0

0

3

0:6

81:150

0

 

tabuľka  -  SKUPINA  C

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

Skalica A

3

3

0

3

0

0

0

6:0

150:53

9

2.

Senica A

3

2

1

2

0

0

2

4:2

131:131

6

3.

Skalica B

3

1

2

1

0

0

2

2:4

107:129

3

4.

Senica B

3

1

2

1

0

0

2

2:4

88:139

3

 

tabuľka  -  SKUPINA  D

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

MVK Nové Mesto

2

2

0

1

1

0

0

4:1

113:89

5

2.

Myjava

2

1

1

1

0

0

1

2:2

87:97

3

3.

Púchov

2

0

2

0

0

1

1

1:4

101:115

1

 

ROZPIS  - ZÁKLADNĚ SKUPINY

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

4DZA1

Levice A

-

N.Zámky B

2:0(11,14)

Skupina A

 

 

Levice A

25.11.2018

4DZA2

N.Zámky A

-

Levice B

2:0(22,25)

4DZA3

N.Zámky B

-

Levice B

0:2(-13,-16)

4DZA4

Levice A

-

N.Zámky A

1:2(-22,18,-13)

4DZA5

N.Zámky A

-

N.Zámky B

2:0(18,12)

4DZA6

Levice B

-

Levice A

1:2(-15,20,-10)

1.

4DZB1

Trnava A

-

VK NM B

2:0(13,12)

Skupina B

 

 

Trnava A

25.11.2018

4DZB2

VK NM A

-

Trnava B

2:0(16,12)

4DZB3

VK NM B

-

Trnava B

0:2(-14,-18)

4DZB4

Trnava A

-

VK NM A

2:0(19,22)

4DZB5

VK NM A

-

VK NM B

2:0(9,15)

4DZB6

Trnava B

-

Trnava A

1:2(-24,19,-13)

1.

4DZC1

Skalica A

-

Senica B

2:0(4,4)

Skupina C

 

 

Skalica A

25.11.2018

4DZC2

Senica A

-

Skalica B

2:0(21,21)

4DZC3

Senica B

-

Skalica B

0:2(-15,-14)

4DZC4

Skalica A

-

Senica A

2:0(9,21)

4DZC5

Senica A

-

Senica B

2:0(24,15)

4DZC6

Skalica B

-

Skalica A

0:2(-6,-9)

1.

4DZD1

MVK NM

-

Myjava

2:0(12,23)

Skupina D

 

 

MVK Nové Mesto

25.11.2018

4DZD2

Myjava

-

Púchov

2:0(22,25)

4DZD3

Púchov

-

MVK NM

1:2(-16,23,-13)

2.

4DZD4

Púchov

-

MVK NM

Skupina D

 

 

Púchov

27.01.2019

4DZD5

MVK NM

-

Myjava

4DZD6

Myjava

-

Púchov

2.

4DZA7

N.Zámky A

-

Levice B

Skupina A

 

 

Nové Zámky A

10.02.2019

4DZA8

Levice A

-

N.Zámky B

4DZA9

Levice B

-

N.Zámky B

4DZA10

N.Zámky A

-

Levice A

4DZA11

Levice A

-

Levice B

4DZA12

N.Zámky B

-

N.Zámky A

2.

4DZB7

VK NM A

-

VK NM A

Skupina B

 

 

VK Nové Mesto A

10.02.2019

4DZB8

Trnava A

-

Trnava A

4DZB9

Trnava B

-

Trnava B

4DZB10

VK NM A

-

VK NM A

4DZB11

Trnava A

-

Trnava A

4DZB12

VK NM B

-

VK NM B

2.

4DZC7

Senica A

-

Skalica B

Skupina C

 

 

Senica A

 

10.02.2019

4DZC8

Skalica A

-

Senica B

4DZC9

Skalica B

-

Senica A

4DZC10

Senica A

-

Skalica A

4DZC11

Skalica A

-

Skalica B

4DZC12

Senica B

-

Senica A

3.

4DZD7

Myjava

-

MVK NM

Skupina D

 

Myjava

 

10.02.2019

4DZD8

MVK NM

-

Púchov

4DZD9

Púchov

-

Myjava

 

tabuľka  -  SEMIFINÁLE S1

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

2.

3.

4.

 

tabuľka  -  SEMIFINÁLE S2

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

2.

3.

4.

 

tabuľka  -  SEMIFINÁLE S3

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

2.

3.

 

tabuľka  -  SEMIFINÁLE S4

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

2.

3.

4.

 

ROZPIS  - SEMIFINÁLE

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

-

Semifinále S1

 

 

17.03.2019

-

-

-

-

-

1.

-

Semifinále S3

 

 

17.03.2019

-

-

1.

-

Semifinále S2

 

 

24. 03. 2019

1.

-

Semifinále S4

 

 

24.03.2019

-

-

-

-

-

2.

-

Semifinále S1

 

 

7.04.2019

-

-

-

-

-

2.

-

Semifinále S3

 

 

7.04.2019

-

-

2.

-

Semifinále S2

 

 

14.04.2019

-

-

-

-

-

2.

-

Semifinále S4

 

 

14.04.2019

-

-

-

-

-

 

 KONEČNÁ TABUĽKA FINÁle 1. – 4.

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1.

2.

3.

4.

 

tabuľka  -  FinÁle 5. – 8.

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

5.

6.

7.

8.

 

KONEČNÁ tabuľka  -  FinÁle 9. – 12.

Poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

9.

10.

11.

 

KONEČNÁ tabuľka  -  FinÁle 13. – 15.

poradie

družstvo

zápasy

výhra

prehra

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

12.

13.

14.

15.

 

ROZPIS FINÁLE

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

 - 

hostia

výsledok

poznámka

1.

-

finále

1. – 4.

 

 

28.04.2019

-

-

-

-

-

2.

-

finále

1. – 4.

 

 

12.05.2019

-

1.

-

skupina

5. – 8.

 

 

5.05.2019

-

-

-

-

-

2

-

skupina

5. – 8.

 

 

19.05.2019

-

-

-

-

-

1.

--

skupina

9. – 12.

 

28.04.2019

-

-

-

-

-

2.

-

skupina

9. – 12.

 

 

12.05.2019

-

-

-

-

-

1.

-

skupina

13. – 15.

 

 

05.05.2019

-

-

-

-

-

2.

-

skupina

13. – 15.

 

 

19.05.2019

-

-

-

-

-