Majstrovstvá SR – staršie žiačky   2019 – 2020

 

Hrací deň sobota

 

Počet družstiev :           10

 

Účastníci :                     VK SPARTAK UJS Komárno, VKM Piešťany, HIT Trnava   , VK Schaeffler Skalica A, VK Schaeffler Skalica B, Palas VK Levice, VK Nové Mesto,  VM Senica , 1. VK Púchov, VK RZ Nové Zámky

 

Herný systém :             Základná časť:

                            Všetky družstvá odohrajú zápasy systémom 2x každý s každým, dvojstretnutie na 3 víťazné sety, 1x doma a 1x u súpera.

                            Začiatok 1.zápasu o 10:00, ak nie je uvedené inak.

                                      Miesto zápasu : 1. hala podľa adresáru, ak nie je uvedené inak.

 

Termíny:                       2019:     28.9., 5,10.,  12.10.,  19.10., 9.11.,  16.11.,  23.11., 7.12.,  14.12.

                                      2020:     18.1.,  25.1., 1.2.,  15.2.,  22.2., 7.3.,  14.3.,  28.3.,  4.4.

 

1. a 2. družstvo postupuje na M-SR.

 

2.časť :  – finálová - turnaj pre 8 družstiev : 

Družstvá odohrajú 1 finálový turnaj, na ktorom budú  rozdelené  na dve základné skupiny „A“ a „B“. Do každej skupiny budú vyžrebovaní dvaja víťazi oblastných 1. častí súťaže. K nim budú žrebom priradené ostatné postupujúce družstvá tak, aby sa nestretli dvaja postupujúci z jednej oblasti.

V skupinách odohrajú družstvá stretnutia každé s každým. Družstvá umiestnené na 1. a 2. mieste v základných skupinách postupujú do skupiny o 1.- 4. miesto, družstvá na 3. a 4. mieste do skupiny  o 5.-8. miesto. Tu zohrajú stretnutia krížnym spôsobom :

 

I)    1.A – 2.B                         II.)  2.A – 1.B

III)  3.A – 4.B                        IV)  4.A – 3.B

Víťazi stretnutí I) a II) zohrajú finále o 1. miesto,  porazení I) a II) o 3. miesto.

Víťazi stretnutí III) a IV) zohrajú stretnutie o 5. miesto, porazení o 7. miesto.

 

Termín                          :        22.-24.5.2019 

 

PRIEBEŽNÁ TABUĽKA    

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

VK Skalica A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

VK Nové Mesto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

HIT Trnava

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

Komárno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

VK Skalica B

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

VK Nové Zámky

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Palas VK Levice

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

1. VK Púchov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

VKM Piešťany

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

Senica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROZPIS ZÁPASOV 1. ČASŤ

kolo/

dátum

číslo zápasu

CKYZA..

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

1. kolo

 

28.09.2019

01

02

Skalica A

-

Senica

 

 

 

10,00 a 40 min

03

04

VK NMnV

-

Piešťany

 

 

 

10,00 a 14,00

05

06

Trnava

-

Púchov

 

 

 

10,00 a 14,00

07

08

Komárno

-

Levice

 

 

 

10,00 a 14,00

09

10

Skalica B

-

N.Zámky

 

 

 

10,00 a 40 min

2. kolo

 

5.10.2019

11

12

Senica

-

N.Zámky

 

 

 

voľno

13

14

Levice

-

Skalica B

 

 

 

10,00 a 14,00

15

16

Púchov

-

Komárno

 

 

 

10,00 a 14,00

17

18

Piešťany

-

Trnava

 

 

 

10,00 a 40 min

19

20

Skalica A

-

VK NMnV

 

 

 

 

3. kolo

 

12.10.2019

21

22

VK NMnV

-

Senica

 

 

 

 

23

24

Trnava

-

Skalica A

 

 

 

 

25

26

Komárno

-

Piešťany

 

 

 

 

27

28

Skalica B

-

Púchov

 

 

 

 

29

30

N.Zámky

-

Levice

 

 

 

10,00 a 14,00

4. kolo

 

19.10.2019

31

32

Senica

-

Levice

 

 

 

 

33

34

Púchov

-

N.Zámky

 

 

 

 

35

36

Piešťany

-

Skalica B

 

 

 

 

37

38

Skalica A

-

Komárno

 

 

 

 

39

40

VK NMnV

-

Trnava

 

 

 

 

5. kolo

 

9.11.2019

41

42

Trnava

-

Senica

 

 

 

 

43

44

Komárno

-

VK NMnV

 

 

 

 

45

46

Skalica B

-

Skalica A

 

 

 

 

47

48

N.Zámky

-

Piešťany

 

 

 

 

49

50

Levice

-

Púchov

 

 

 

 

6. kolo

 

16.11.2019

51

52

Senica

-

Púchov

 

 

 

 

53

54

Piešťany

-

Levice

 

 

 

 

55

56

Skalica A

-

N.Zámky

 

 

 

 

57

58

VK NMnV

-

Skalica B

 

 

 

 

59

60

Trnava

-

Komárno

 

 

 

 

7. kolo

 

23.11.2019

61

62

Komárno

-

Senica

 

 

 

 

63

64

Skalica B

-

Trnava

 

 

 

 

65

66

N.Zámky

-

VK NMnV

 

 

 

 

67

68

Levice

-

Skalica A

 

 

 

 

69

70

Púchov

-

Piešťany

 

 

 

 

8. kolo

 

7.12.2019

71

72

Senica

-

Piešťany

 

 

 

 

73

74

Skalica A

-

Púchov

 

 

 

 

75

76

VK NMnV

-

Levice

 

 

 

 

77

78

Trnava

-

N.Zámky

 

 

 

 

79

80

Komárno

-

Skalica B

 

 

 

 

9. kolo

 

14.12.2019

81

82

Skalica B

-

Senica

 

 

 

 

83

84

N.Zámky

-

Komárno

 

 

 

 

85

86

Levice

-

Trnava

 

 

 

 

87

88

Púchov

-

VK NMnV

 

 

 

 

89

90

Piešťany

-

Skalica A

 

 

 

 

 

ROZPIS ZÁPASOV 2. ČASŤ

kolo/

dátum

číslo zápasu

CKYZA..

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

10. kolo

 

18.01.2020

91

92

Senica

-

Skalica A

 

 

 

 

93

94

Piešťany

-

VK NMnV

 

 

 

 

95

96

Púchov

-

Trnava

 

 

 

 

97

98

Levice

-

Komárno

 

 

 

 

99

100

N.Zámky

-

Skalica B

 

 

 

 

11. kolo

 

25.01.2020

101

102

N.Zámky

-

Senica

 

 

 

 

103

104

Skalica B

-

Levice

 

 

 

 

105

106

Komárno

-

Púchov

 

 

 

 

107

108

Trnava

-

Piešťany

 

 

 

 

109

110

VK NMnV

-

Skalica A

 

 

 

 

12. kolo

 

1.02.2020

111

112

Senica

-

VK NMnV

 

 

 

 

113

114

Skalica A

-

Trnava

 

 

 

 

115

116

Piešťany

-

Komárno

 

 

 

 

117

118

Púchov

-

Skalica B

 

 

 

 

119

120

Levice

-

N.Zámky

 

 

 

 

13. kolo

 

15.02.2020

121

122

Levice

-

Senica

 

 

 

 

123

124

N.Zámky

-

Púchov

 

 

 

 

125

126

Skalica B

-

Piešťany

 

 

 

 

127

128

Komárno

-

Skalica A

 

 

 

 

129

130

Trnava

-

VK NMnV

 

 

 

 

14. kolo

 

22.02.2020

131

132

Senica

-

Trnava

 

 

 

 

133

134

VK NMnV

-

Komárno

 

 

 

 

135

136

Skalica A

-

Skalica B

 

 

 

 

137

138

Piešťany

-

N.Zámky

 

 

 

 

139

140

Púchov

-

Levice

 

 

 

 

15. kolo

 

7.03.2020

141

142

Púchov

-

Senica

 

 

 

 

143

144

Levice

-

Piešťany

 

 

 

 

145

146

N.Zámky

-

Skalica A

 

 

 

 

147

148

Skalica B

-

VK NMnV

 

 

 

 

149

150

Komárno

-

Trnava

 

 

 

 

16. kolo

 

14.03.2020

151

152

Senica

-

Komárno

 

 

 

 

153

154

Trnava

-

Skalica B

 

 

 

 

155

156

VK NMnV

-

N.Zámky

 

 

 

 

157

158

Skalica A

-

Levice

 

 

 

 

159

160

Piešťany

-

Púchov

 

 

 

 

17. kolo

 

28.03.2020

161

162

Piešťany

-

Senica

 

 

 

 

163

164

Púchov

-

Skalica A

 

 

 

 

165

166

Levice

-

VK NMnV

 

 

 

 

167

168

N.Zámky

-

Trnava

 

 

 

 

169

170

Skalica B

-

Komárno

 

 

 

 

18. kolo

 

4.04.2020

171

172

Senica

-

Skalica B

 

 

 

 

173

174

Komárno

-

N.Zámky

 

 

 

 

175

176

Trnava

-

Levice

 

 

 

 

177

178

VK NMnV

-

Púchov

 

 

 

 

179

180

Skalica A

-

Piešťany