Majstrovstvá SR – staršie žiačky   2019 – 2020

 

Hrací deň sobota

 

Počet družstiev :           10

 

Účastníci :                     VK SPARTAK UJS Komárno, VKM Piešťany, HIT Trnava   , VK Schaeffler Skalica A, VK Schaeffler Skalica B, Palas VK Levice, VK Nové Mesto,  VM Senica , 1. VK Púchov, VK RZ Nové Zámky

 

Herný systém :             Základná časť:

                            Všetky družstvá odohrajú zápasy systémom 2x každý s každým, dvojstretnutie na 3 víťazné sety, 1x doma a 1x u súpera.

                            Začiatok 1.zápasu o 10:00, 2.zápasu o 12:00, ak nie je uvedené inak.

                                      Miesto zápasu : 1. hala podľa adresáru, ak nie je uvedené inak.

 

Termíny:                       2019:     28.9., 5,10.,  12.10.,  19.10., 9.11.,  16.11.,  23.11., 7.12.,  14.12.

                                      2020:     18.1.,  25.1., 1.2.,  15.2.,  22.2., 7.3.,  14.3.,  28.3.,  4.4.

 

1. a 2. družstvo postupuje na M-SR.

 

2.časť :  – finálová - turnaj pre 8 družstiev : 

Družstvá odohrajú 1 finálový turnaj, na ktorom budú  rozdelené  na dve základné skupiny „A“ a „B“. Do každej skupiny budú vyžrebovaní dvaja víťazi oblastných 1. častí súťaže. K nim budú žrebom priradené ostatné postupujúce družstvá tak, aby sa nestretli dvaja postupujúci z jednej oblasti.

V skupinách odohrajú družstvá stretnutia každé s každým. Družstvá umiestnené na 1. a 2. mieste v základných skupinách postupujú do skupiny o 1.- 4. miesto, družstvá na 3. a 4. mieste do skupiny  o 5.-8. miesto. Tu zohrajú stretnutia krížnym spôsobom :

 

I)    1.A – 2.B                         II.)  2.A – 1.B

III)  3.A – 4.B                        IV)  4.A – 3.B

Víťazi stretnutí I) a II) zohrajú finále o 1. miesto,  porazení I) a II) o 3. miesto.

Víťazi stretnutí III) a IV) zohrajú stretnutie o 5. miesto, porazení o 7. miesto.

 

Termín                          :        22.-24.5.2019 

 

PRIEBEŽNÁ TABUĽKA    

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

VK Skalica A

30

27

3

22

5

0

2

1

0

86:14

2354:1690

83

2.

VM Senica

30

27

3

22

2

3

1

2

0

85:17

2409:1659

79

3.

VKM Piešťany

30

25

5

15

7

3

1

2

0

81:28

2492:2026

73

4.

VK Skalica B

30

15

15

9

5

1

2

5

8

54:52

2282:2187

46

5.

VK Nové Zámky

30

13

17

6

4

3

2

5

10

48:61

2187:2285

38

6.

1. VK Púchov

30

12

18

4

6

2

3

5

10

47:64

2231:2443

37

7.

HIT Trnava

30

10

20

5

4

1

1

8

12

40:67

2099:2352

30

8.

Komárno

30

10

20

4

3

3

1

4

15

36:69

2025:2304

28

9.

VK Nové Mesto

30

7

23

1

3

3

2

4

17

29:78

1926:2484

20

10.

Palas VK Levice

30

4

26

1

2

1

5

4

17

26:82

1927:2502

16

 

 

ROZPIS ZÁPASOV 1. ČASŤ

kolo/

dátum

číslo zápasu

CKYZA..

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

1. kolo

 

28.09.2019

01

02

Skalica A

-

Senica

2:3(-24,19,20,-14,-14)

1:3(-21,-23,23,-22)

Pivarčel

9,00 a 40 min

03

04

VK NMnV

-

Piešťany

0:3(-19,-15,-16)

3:2(20,19,-17,-13,13)

Klučka

10,00 a 12,00

05

06

Trnava

-

Púchov

3:0(20,22,20)

3:1(12,17,-12,13)

Silná

10,00 a 12,00

07

08

Komárno

-

Levice

3:1(17,19,-10,17)

3:2(18,-24,-22,17,7)

Polák

10,00 a 12,00

09

10

Skalica B

-

N.Zámky

1:3(-22,24,-18,-24)

3:2(-19,11,-22,12,12)

Pivarček

12,00 a 40 min

2. kolo

 

5.10.2019

11

12

Senica

-

N.Zámky

3:0(15,7,6)

3:0(14,10,16)

Gála

10,00 a 12,00

13

14

Levice

-

Skalica B

3:1(-23,18,14,22)

3:0(25,27,21)

bez

10,00 a 12,00

15

16

Púchov

-

Komárno

1:3(23,-16,-15,-8)

2:3(-16,27,22,-21,-7)

Hološková

10,00 a 12,00

17

18

Piešťany

-

Trnava

3:0(23,20,21)

3:1(-16,22,19,13)

Kobelárová

10,30 a 40 min

19

20

Skalica A

-

VK NMnV

3:0(11,10,11)

3:0(14,17,17)

Horňák

10,00 a 40 min

3. kolo

 

12.10.2019

21

22

VK NMnV

-

Senica

0:3(-12,-14,-12)

0:3(-19,-2,-19)

bez

ZŠ Kapitána Nálepku

10,00 a 12,00

23

24

Trnava

-

Skalica A

1:3(-20,-22,20,-22)

0:3(-21,-16,-22)

Silná

10,00 a 12,00

25

26

Komárno

-

Piešťany

1:3(18,-18,-8,-18)

1:3(-19,-19,10,-12)

bez

10,00 a 12,00

27

28

Skalica B

-

Púchov

0:3(-15,-22,-16)

1:3(-16,-22,13,-16)

bez

10,00 a 40 min

29

30

N.Zámky

-

Levice

3:0(18,17,14)

3:2(-20,24,-23,24,9)

Kozár

10,00 a 12,00

4. kolo

 

19.10.2019

31

32

Senica

-

Levice

3:0(3,13,15)

3:0(9,9,14)

Šuba

10,00 a 12,00

33

34

Púchov

-

N.Zámky

3:1(-23,18,24,10)

3:1(-18,23,17,21)

Klučka

10,00 a 12,00

35

36

Piešťany

-

Skalica B

3:1(-16,19,16,22)

3:2(20,-22,-8,18,4)

Kobelárová

10,30 a 40 min

37

38

Skalica A

-

Komárno

3:0(14,15,9)

3:0(7,11,5)

Toman

10,00 a 40 min

39

40

VK NMnV

-

Trnava

1:3(-11,-13,19,-16)

1:3(15,-12,-22,-16)

Silná

ZŠ Kapitána Nálepku

10,00 a 12,00

5. kolo

 

9.11.2019

41

42

Trnava

-

Senica

0:3(-11,-16,-8)

0:3(-12,-19,-18)

Silná

10,00 a 12,00

43

44

Komárno

-

VK NMnV

3:2(17,18,-20,-21,10)

0:3(-25,-19,-19)

bez

10,00 a 12,00

45

46

Skalica B

-

Skalica A

0:3(-14,-10,-22)

0:3(-13,-17,-18)

bez

10,00 a 40 min

47

48

N.Zámky

-

Piešťany

2:3(13,19,--20,-17,-13)

0:3(-12,-12,-17)

Kozár

10,00 a 12,00

49

50

Levice

-

Púchov

2:3(-20,20,-19,24,-7)

0:3(-15,-20,-23)

bez

10,00 a 12,00

6. kolo

 

16.11.2019

51

52

Senica

-

Púchov

3:0(20,10,18)

3:0(17,12.19)

Štepánek

10,00 a 12,00

53

54

Piešťany

-

Levice

3:0(21,19,18)

3:0(14,15,19)

Kobelárová

10,30 a 40 min

55

56

Skalica A

-

N.Zámky

3:0(14,17,14)

3:0(12,23,16)

Gála

10,00 a 40 min

57

58

VK NMnV

-

Skalica B

0:3(-11,-21,-17)

0:3(-18,-11,-13)

bez

ZŠ Kapitána Nálepku

10,00 a 12,00

59

60

Trnava

-

Komárno

3:0(16,7,15)

3:0(21,9,22)

Silná

10,00 a 12,00

7. kolo

 

23.11.2019

61

62

Komárno

-

Senica

0:3(-25,-15,-21)

0:3(-13,-19,-12!

bez

10,00 a 12,00

63

64

Skalica B

-

Trnava

3:1(24,25,-21,18)

3:1(22,-21,21,20)

bez

v Trnave

10,00 a 12,00

65

66

N.Zámky

-

VK NMnV

3:0(16,19,22)

3:2(12,-25,-21,22.12)

Kozár

10,00 a 12,00

67

68

Levice

-

Skalica A

0:3(-7,-16,-13)

0:3(-13,-20,-13)

bez

10,00 a 12,00

69

70

Púchov

-

Piešťany

0:3(-11,-19,-22)

2:3(-19,-14,18,22,-14)

bez

10,00 a 12,00

8. kolo

 

7.12.2019

71

72

Senica

-

Piešťany

3:1(-19,22,17,22)

1:3(-23,26,-17,-20)

Moravčík

10,00 a 12,00

73

74

Skalica A

-

Púchov

3:1(16,-13,18,21)

3:0(18,16,22)

Pivarček

10,00 a 40 min

75

76

VK NMnV

-

Levice

3:1(15,-16,14,18)

3:2(22,-16,-23,23,13)

Kobelárová

ZŠ Kapitána Nálepku

10,00 a 12,00

77

78

Trnava

-

N.Zámky

1:3(-18,21,-18,-21)

3:1(25,16,-16,20)

Silná

10,00 a 12,00

79

80

Komárno

-

Skalica B

0:3(-13,-27,-19)

0:3(-17,-11,-21)

bez

10,00 a 12,00

9. kolo

 

14.12.2019

81

82

Skalica B

-

Senica

0:3(-8,-17,-13)

2:3(-23,-18,14,20,-8)

Gála

10,00 a 40 min

83

84

N.Zámky

-

Komárno

3:0(13,12,22)

3:0(19,19,15)

Kozár

10,00 a 12,00

85

86

Levice

-

Trnava

1:3(-14,20,-13,-18)

2:3(-22,-14,18,10,-10,)

bez

10,00 a 12,00

87

88

Púchov

-

VK NMnV

1:3(-18,-14,20,-23)

3:1(-22,23,21,29)

Vavrek

ZŠ Gorazdova

10,00 a 12,00

89

90

Piešťany

-

Skalica A

1:3(-19,16,-22,-15)

1:3(-20,21,-10,-24)

Horňák

10,30 a 40 min

 

ROZPIS ZÁPASOV 2. ČASŤ

kolo/

dátum

číslo zápasu

CKYZA..

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

Poznámka

10. kolo

 

18.01.2020

91

92

Senica

-

Skalica A

3:2(11,25,-14,-24,12)

1:3(-17,16,-23,-16)

Kuzma

10,00 a 12,00

93

94

Piešťany

-

VK NMnV

3:0(11,11,9)

3:0(22,3,21)

Kobelárová

10,30 a 40 min

95

96

Púchov

-

Trnava

3:1(24,-13,19,18)

3:2(-19,-23,23,18,12)

Hološková

10,00 a 12,00

97

98

Levice

-

Komárno

0:3(-18,-23,-12)

3:1(15,22,-16,21)

Henček

10,00 a 12,00

99

100

N.Zámky

-

Skalica B

1:3(15,-15,-25,-23)

3:1(-18,20,15,22)

Kozár

10,00 a 12,00

11. kolo

 

25.01.2020

101

102

N.Zámky

-

Senica

0:3(-12,-10,-19)

0:3(-10,-15,-12)

Kozár

10,00 a 12,00

103

104

Skalica B

-

Levice

3:0(10,9,20)

3:0(12,21,17)

Bez

10,00 a 40 min

105

106

Komárno

-

Púchov

3:1(18,-14,19,11)

1:3(-18,-20,16,-23)

Bez

10,00 a 12,00

107

108

Trnava

-

Piešťany

0:3(-12,-12,-12)

1:3(-12,20,-10,-7)

Silná

10,00 a 12,00

109

110

VK NMnV

-

Skalica A

0:3(-18,-13,-20)

0:3(-16,-17,-18)

Vavrek

ZŠ Kapitána Nálepku

 

12. kolo

 

1.02.2020

111

112

Senica

-

VK NMnV

3:0(12,12,12)

3:0(15,10,14)

Bez

10,00 a 12,00

113

114

Skalica A

-

Trnava

3:0(21,9,20)

3:0)10,16,9)

Kuzma

10,00 a 40 min

115

116

Piešťany

-

Komárno

3:0(27,15,16)

3:0(14,24,8)

Kobelárová

10,30 a 40 min

117

118

Púchov

-

Skalica B

0:3(-19,-21,-10)

0:3(-14,-15,-14))

Kľučka

ZŠ Gorazdova

10,00 a 12,00

119

120

Levice

-

N.Zámky

1:3(-10,-14,16,-9)

0:3(-10,-13,-9)

Kubovičová

10,00 a 12,00

13. kolo

 

15.02.2020

121

122

Levice

-

Senica

0:3(-14,-22,-17)

3:2(-24,15,25,-18,10)

bez

10,00 a 12,00

123

124

N.Zámky

-

Púchov

3:0(16,15,14)

3:2(15,10-21,-23,9)

Kozár

8.02.2020

10,00 a 12,00

125

126

Skalica B

-

Piešťany

0:3(-13,-15,-14)

3:1(-25,7,11,17)

Špaček

10,00 a 40 min

127

128

Komárno

-

Skalica A

0:3(-19,-10,-13)

0:3(-14,-16,-10)

Kubicová

10,00 a 12,00

129

130

Trnava

-

VK NMnV

1:3(21,-21,-21,-20)

3:0(12,16,21)

Dóka

10,00 a 12,00

14. kolo

 

22.02.2020

131

132

Senica

-

Trnava

3:0(8,10,19)

3:0(8,8,11)

Vartiak

10,00 a 12,00

2. ZŠ Komenského

133

134

VK NMnV

-

Komárno

0:3(-12,-19,-19)

3:2(-20,-22,16,19,11)

Gála

ZŠ Kapitána Nálepku

 

135

136

Skalica A

-

Skalica B

3:0(16,22,17)

3:0(21,15,18)

Špaček

10,00 a 40 min

137

138

Piešťany

-

N.Zámky

3:1(-20,20,18,18)

3:0(24,19,23)

 

11.01.2020 o 10,30

139

140

Púchov

-

Levice

3:0(24,15,12)

3:0(10,12,12)

Klučka

10,00 a 12,00

15. kolo

 

7.03.2020

141

142

Púchov

-

Senica

0:3(-12,-22,-18)

0:3(-13,-17,-22)

 

10,00 a 12,00

143

144

Levice

-

Piešťany

0:3(-25,-12,-16)

0:3(-17,-10,-19)

 

10,00 a 12,00

145

146

N.Zámky

-

Skalica A

0:3(-22,-7,-17)

0:3(-9,-20,-15)

 

10,00 a 12,00

147

148

Skalica B

-

VK NMnV

3:1(21,12,-22,13)

3:0(17,15,19)

 

10,00 a 40 min

149

150

Komárno

-

Trnava

3:0(24,6,18)

3:0(12,17,18)

 

10,00 a 12,00

16. kolo

 

14.03.2020

151

152

Senica

-

Komárno

 

 

 

10,00 a 12,00

153

154

Trnava

-

Skalica B

 

 

 

v Skalici o

9,00 a40 min

155

156

VK NMnV

-

N.Zámky

 

 

 

ZŠ Kapitána Nálepku

 

157

158

Skalica A

-

Levice

 

 

 

13,00 a 40 min

159

160

Piešťany

-

Púchov

 

 

 

10,30 a 40 min

17. kolo

 

28.03.2020

161

162

Piešťany

-

Senica

 

 

 

10,30 a 40 min

163

164

Púchov

-

Skalica A

 

 

 

10,00 a 12,00

165

166

Levice

-

VK NMnV

 

 

 

10,00 a 12,00

167

168

N.Zámky

-

Trnava

 

 

 

10,00 a 12,00

169

170

Skalica B

-

Komárno

 

 

 

10,00 a 40 min

18. kolo

 

4.04.2020

171

172

Senica

-

Skalica B

 

 

 

10,00 a 12,00

173

174

Komárno

-

N.Zámky

 

 

 

10,00 a 12,00

175

176

Trnava

-

Levice

 

 

 

10,00 a 12,00

177

178

VK NMnV

-

Púchov

 

 

 

10,00 a 12,00

179

180

Skalica A

-

Piešťany

 

 

 

10,00 a 40 min