Majstrovstvá SR – starší žiaci – 2018 - 2019 upravené

spoločná súťaž družstiev oblasti Bratislava, Západ a Stred

1. časť- základná : 

 

Hrací deň je sobota. 

 

Počet družstiev :               13

 

Účastníci :

skupina  Stred   MVK Magnezit Revúca,  OZ Šport Žilina, VK Prievidza, ŠVK Tatran Banská Bystrica, 

skupina  Juh VKP- SPU A, VKP- SPU B, VK Vráble, VK Spartak UJS Komárno, ŠK Hamuliakova

skupina  Sever VO 1970 MŠK Púchov A, VO 1970 MŠK Púchov B, COP Volley Trenčín, VK Nové Mesto , VK  TAMI Bratislava    

 

Herný systém : 

Základná časť: hrá sa turnajovo. V 4-členných skupinách je každé družstvo 1x usporiadateľom turnaja pre 4 družstvá a 3x cestuje na turnaj k súperom. V 5-člennej skupine usporiadateľ turnaja ma nasledujúce kolo voľno. Hrá sa na dva víťazné sety.

 

Termíny :

                                                            Stred                             Juh                                  Sever

29.09.2018           Revúca                          VKP SPU A                  Púchov A

13.10.2018           Žilina                            Hamuliakovo               Trenčín

27.10.2018           Banská Bystrica           Komárno                     

10.11.2018           ----                                 Vráble                           VK TAMI

17.11.2018           Prievidza                      VKP SPU B                  Púchov  B

 

 

Nadstavba:

rozdelená na skupiny o 1.-6.miesto, kde postupujú prvé dve družstvá z každej základnej skupiny. Družstvá na 3.miestach a najlepšie 4. družstvo postupujú do skupiny 7-10 a ostatné družstvá do skupiny 11-14. V skupinách o umiestnenie sa hrá systémom každý s každým dvojstretnutie na 3 vyhraté sety. Skupina 1-6 má 10 hracích termínov pre každé družstvo, skupina 7-10 má 6 hracích termínov. Skupina 11-14 má 6 hracích termínov pre každé družstvo.

 

 

Termíny :

Skupina 1. – 6.                1.12.,  8.12.,  26.1.,  9.2.,  23.2.,  9.3.,  23.3.,  30.3.,  6.4.,  13.4.

Skupina 7. – 10.              8.12.,  26.1.,  16.2.,  9.3.,  23.3.,  6.4.

Skupina 11. – 14.            8.12.,  26.1.,  16.2.,  9.3.,  23.3.,  6.4.

 

 

TABUĽKA skupina STRED

 

Por.

Klub

zápasy

výhry

prehry

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1

VŠK Tatran Banská Bystrica

12

11

1

9

2

0

1

22:4

619:456

22

2.

VK Prievidza

12

8

4

7

1

0

4

16:9

542:483

16

3.

OZ ŠPORT Žilina

12

5

7

5

0

3

4

13:14

576:512

13

4.

 MVK Magnezit Revúca

12

0

12

0

0

0

12

0:24

316:602

0

 

ROZLOSOVANIE : skupina STRED

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

výsledok

poznámka

1.  kolo

 

29.9.2018

CIZA01

Revúca

-

Prievidza

0:2(-6,-16)

poriada

 

Revúca

 

rozhodca

Abelovský

CIZA02

Žilina

-

Banská Bystrica

0:2(-21,-24)

CIZA03

Prievidza

-

Banská Bystrica

0:2(-23,-14)

CIZA04

Revúca

-

Žilina

0:2(-11,-19)

CIZA95

Žilina

-

Prievidza

2:0(12,12)

CIZA06

Banská Bystrica

-

Revúca

2:0(18,21)

2.  kolo

 

13.10.2018

CIZA07

Žilina

-

Revúca

2:0(17,9)

poriada

 

Žilina

 

rozhodca

Sekerka

CIZA08

Banská Bystrica

-

Prievidza

0:2(-23,-17)

CIZA09

Revúca

-

Prievidza

0:2(-15,-2)

CIZA10

Žilina

-

Banská Bystrica

1:2(-22,20,-10)

CIZA11

Banská Bystrica

-

Revúca

2:0(12,8)

CIZA12

Prievidza

-

Žilina

2:1(21,-14,14)

3. kolo

 

27.10.2018

CIZA13

Banská Bystrica

-

Žilina

2:0(25,13)

poriada

 

 Banská Bystrica

 

rozhodca

Chamulová

CIZA14

Prievidza

-

Revúca

2:0(12,25)

CIZA15

Žilina

-

Revúca

2:0(12,13)

CIZA16

Banská Bystrica

-

Prievidza

2:0(21,26)

CIZA17

Prievidza

-

Žilina

2:0(22,21)

CIZA18

Revúca

-

Banská Bystrica

0:2(-15,-13)

4. kolo

 

17.11.2018

CIZA19

Prievidza

-

Banská Bystrica

0:2(-14,-13)

poriada

 

Prievidza

 

rozhodca

Štepánek

CIZA20

Revúca

-

Žilina

0:2(-14,-12)

CIZA21

Banská Bystrica

-

Žilina

2:1(18,-23,9)

CIZA22

Prievidza

-

Revúca

2:0(14,16)

CIZA23

Revúca

-

Banská Bystrica

0:2(-8,-8)

CIZA24

Žilina

-

Prievidza

0:2(-16,-15)

 

TABUĽKA skupina JUH

 

Por.

Klub

zápasy

výhry

prehry

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1

VKP-SPU A

12

12

0

11

1

0

0

24:1

608:298

35

2.

VK Spartak UJS Komárno

12

9

3

9

0

1

2

19:6

566:376

28

3.

ŠK Hamuliakova

12

4

8

3

1

1

7

9:17

447:592

12

4.

VKP-SPU B

12

3

9

1

2

0

9

6:20

426:603

7

5.

VK Vráble

12

2

10

2

0

2

8

6:20

433:611

8

 

ROZLOSOVANIE : skupina JUH

 

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

výsledok

poznámka

1.  kolo

 

29.9.2018

CIZA25

VKP SPU A

-

Komárno

2:0(14,20)

VKP SPU A

 

(stoji Vráble)

 

rozhodca

Polák, Šuba

CIZA26

VKP SPU B

-

Hamuliakovo

2:0(22,11)

CIZA27

Komárno

-

Hamuliakovo

2:0(12,12)

CIZA28

VKP SPU A

-

VKP SPU B

2:0(9,18)

CIZA29

VKP SPU B

-

Komárno

0:2(-7,-10)

CIZA30

Hamuliakovo

-

VKP SPU A

0:2(-6,-9)

2.  kolo

 

13.10.2018

CIZA31

Hamuliakovo

-

VKP SPU A

0:2(-9,-14)

Hamuliakovo

 

(stojí VKP SPU B)

 

rozhodca

Šuňal

CIZA32

Komárno

-

Vráble

2:0(13,13)

CIZA33

VKP SPU A

-

Vráble

2:0(6,13)

CIZA34

Hamuliakovo

-

Komárno

0:2(-11,-19)

CIZA35

Komárno

-

VKP SPU A

0:2(-14,-15)

CIZA36

Vráble

-

Hamuliakovo

1:2(25,-22,-5)

3. kolo

 

27.10.2018

CIZA37

Komárno

-

VKP SPU B

2:0(12,16)

Komárno

 

(stojí Hamuliakovo)

 

rozhodca

Polák, Kozár

CIZA38

Vráble

-

VKP SPU A

0:2(-14,-8)

CIZA39

VKP SPU B

-

VKP SPU A

0:2(-7,-8)

CIZA40

Komárno

-

Vráble

2:0(11,11)

CIZA41

Vráble

-

VKP SPU B

2:0(21,23)

CIZA42

VKP SPU A

-

Komárno

2:1(-18,20,8)

4. kolo

 

10.11.2018

CIZA43

Vráble

-

Hamuliakovo

0:2(-17,-16)

Vráble

 

(stojí Komárno)

 

rozhodca

Belančíková

CIZA44

VKP SPU A

-

VKP SPU B

2:0(9,5)

CIZA45

Hamuliakovo

-

VKP SPU B

2:0(19,15)

CIZA46

Vráble

-

VKP SPU A

0:2(-13,-15)

CIZA47

VKP SPU A

-

Hamuliakovo

2:0(11,8)

CIZA48

VKP SPU B

-

Vráble

0:2(-20,-22)

5. kolo

 

17.11.2018

CIZA49

VKP SPU B

-

Vráble

2:1(20,-17,11)

VKP SPU B

 

(stojí VKP SPU A)

 

rozhodca

Šuňa

CIZA50

Hamuliakovo

-

Komárno

0:2(-10,-11)

CIZA51

Vráble

-

Komárno

0:2(-13,-6)

CIZA52

VKP SPU B

-

Hamuliakovo

2:1(-20,19,20)

CIZA53

Hamuliakovo

-

Vráble

2:0(21,23)

CIZA54

Komárno

-

VKP SPU B

2:0(14,17)

 

TABUĽKA skupina SEVER

 

Por.

Klub

zápasy

výhry

prehry

2:0

2:1

1:2

0:2

sety

lopty

body

1

VK 1970 MŠK Púchov A

12

11

1

11

0

0

1

22:2

592:257

33

2.

VK 1970 MŠK Púchov B

12

8

4

7

1

1

3

17:9

527:452

24

3.

COP Volley Trenčín

12

5

7

4

1

1

6

11:15

476:523

15

4.

TAMI Bratislava

12

0

12

0

0

0

12

0:24

240:603

0

 

ROZLOSOVANIE : skupina SEVER

 

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

výsledok

poznámka

1.  kolo

 

29.9.2018

CIZA55

Púchov A

-

VK TAMI

2:0(3,11)

poriada

Púchov A

 

rozhodca

Vavrek

CIZA56

Trenčín

-

Púchov B

0:2(-18,-23)

CIZA57

VK TAMI

-

Púchov B

0:2(-10,-7)

CIZA58

Púchov A

-

Trenčín

2:0(1,3)

CIZA59

Trenčín

-

VK TAMI

2:0(14.10)

CIZA60

Púchov B

-

Púchov A

2:0(20,22)

2.  kolo

 

13.10.2018

CIZA61

Trenčín

-

Púchov A

0:2(-14,-15)

poriada

Trenčín

 

rozhodca

Pivarček, Tiešel

CIZA62

Púchov B

-

VK TAMI

2:0(6,9)

CIZA63

Púchov A

-

VK TAMI

2:0(7,2)

CIZA64

Trenčín

-

Púchov B

1:2(-22,26,-8)

CIZA65

Púchov A

-

Púchov A

2:0(6,8)

CIZA66

VK TAMI

-

Trenčín

0:2(-9,-10)

3. kolo

 

10.11.2018

CIZA67

VK TAMI

-

Trenčín

0:2(-16,-17)

poriada

TAMI

 

rozhodca Toman

CIZA68

Púchov B

-

Púchov A

0:2(-17,-15)

CIZA69

Trenčín

-

Púchov A

0:2(-10,-14)

CIZA70

VK TAMI

-

Púchov B

0:2(-8,-16)

CIZA71

Púchov B

-

Trenčín

2:0(14,17)

CIZA72

Púchov A

-

VK TAMI

2:0(12,9)

5. kolo

 

17.11.2018

CIZA73

Púchov B

-

VK TAMI

2:0(9,7)

poriada

Púchov B

 

rozhodca Pusztay

CIZA74

Púchov A

-

Trenčín

2:0(12,16)

CIZA75

VK TAMI

-

Trenčín

0:2(-6,-26)

CIZA76

Púchov B

-

Púchov A

0:2(-10,-6)

CIZA77

Púchov A

-

VK TAMI

2:0(9,7)

CIZA78

Trenčín

-

Púchov B

2:1(14,-18,10)

 

KONEČNÁ TABUĽKA skupina  1. – 6.

 

Por.

Klub

zápasy

výhry

prehry

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

VK 1970 MŠK Púchov A

20

20

0

17

2

1

0

0

0

60:4

1571:988

59

2.

VŠK Tatran Banská Bystrica

20

12

8

3

5

4

2

2

4

42:37

1678:1676

34

3.

VKP-SPU A

20

11

9

6

2

3

0

1

8

34:35

1438:1481

30

4.

VK Spartak UJS Komárno

20

8

12

6

2

0

3

4

5

34:38

1497:1497

27

5.

VK Prievidza

20

5

15

2

2

1

3

4

8

25:49

1481:1683

17

6.

VK 1970 MŠK Púchov B

20

4

16

2

0

2

3

2

11

20:52

1330:1670

13

 

ROZPIS STRETNUTÍ skupina 1. – 6.

 

kolo/dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

1.zápas

2.zápas

Rozhodca

poznámka

1.

CIZA101

CIZ102

B.Bystrica

-

Púchov B

3:0(11,16,16)

3:0(9,17,27)

Novotný

 

1.12.2018

CIZA103

CIZA104

Prievidza

-

Púchov A

1:3(-15,20,-22,-16)

0:3(-17,-21,-13)

Kováčik

 

CIZA105

CIZA106

VKP-SPU A

-

Komárno

3:0(22,22,18)

3:1(24,20,-14,9)

Polák

 

2.

CIZA107

CIZA108

Púchov B

-

Komárno

3:2(-23,-25,28,23,13)

0:3(-16,-12,-18)

Puszay

o 10,00

8.12.2018

CIZA109

CIZA110

Púchov A

-

VKP-SPU A

3:0(6,14,17)

3:0(11,9,17)

Puszay

 

CIZA111

CIZA112

B.Bystrica

-

Prievidza

3:1(-20,19,12,31)

3:2(20,-21,23,-19,8)

bez

 

3.

CIZA113

CIZA114

Prievidza

-

Púchov B

3:0(14,17,21)

0:3(-23,-23,-13)

Štepánek

 

26.01.2019

CIZA115

CIZA116

VKP-SPU A

-

B.Bystrica

3:2(-18,22,-16,21,12)

3:0(22,23,18)

Polák

Gymnázium Golianova 68, Nitra

CIZA117

CIZA118

Komárno

-

Púchov A

0:3(-16,-12,-14)

1:3(-12,18,-20,-15)

Kozár

 

4.

CIZA119

CIZA120

Púchov B

-

Púchov A

0:3(-6,-12,-12)

0:3(-8,-9,-15)

Pusztay

 

9.02.2019

CIZA121

CIZA122

B.Bystrica

-

Komárno

3:1(18,-20,10,21)

3:1(-21,23,19,21)

Abelovský

 

CIZA123

CIZA124

Prievidza

-

VKP-SPU A

0:3(-16,-23,-22)

0:3(-19,-14,-17)

Ďalog

 

5.

CIZA125

CIZA126

VKP-SPU A

-

Púchov B

3:2(17,-20,14,-19,4)

0:3(-14,-16,-21)

Kozár

Gymnázium Golianova 68, Nitra

23.02.2019

CIZA127

CIZA128

Komárno

-

Prievidza

3:1(6,-18,21,23)

3:0(16,16,10)

Polák

 

CIZA129

CIZA130

Púchov A

-

B.Bystrica

3:0(13,11,19)

3:0(12,8,15)

Pusztay

 

6.

CIZA131

CIZA132

Púchov B

-

B.Bystrica

1:3(23,-23,-20,-14)

2:3(-23,22,-18,20,-12)

bez

 

9.03.2019

CIZA133

CIZA134

Púchov A

-

Prievidza

3:0(12,16,17)

3:0(23,10,19)

bez

o 15,30 a 40 min

CIZA135

CIZA136

Komárno

-

VKP-SPU A

3:0(22,16,19)

3:0(18,18,17)

Polák

 

7.

CIZA137

CIZA138

Komárno

-

Púchov B

3:0(13,17,17)

3:0(12,5,18)

Polák

 

23.03.2019

CIZA139

CIZA140

VKP-SPU A

-

Púchov A

0:3(-22,-20,-20)

0:3(18,-17,-22)

 

Gymnázium Golianova 68, Nitra

CIZA141

CIZA142

Prievidza

-

B.Bystrica

2:3(-23,15,-24,20,-10)

3:1(21,-21,29,20

 

 

8.

CIZA143

CIZA144

Púchov B

-

Prievidza

3:2(13,-20,-23,23,11)

1:3(19,-20,-18,-21)

 

 

30.03.2019

CIZA145

CIZA145

B.Bystrica

-

VKP-SPU A

3:0(12,13,12)

3:1(21,-20,23,24)

 

 

CIZA147

CIZA148

Púchov A

-

Komárno

3:0(5,14,11)

3:0(13,18,11)

 

 

9.

CIZA149

CIZA150

Púchov A

-

Púchov B

3:0(13,25,25)

3:0(10,15,20)

 

 

6.04.2019

CIZA151

CIZA152

Komárno

-

B.Bystrica

2:3(17,-24,-21,13,-12)

3:1(20,20,-21,11)

 

 

CIZA153

CIZA154

VKP-SPU A

-

Prievidza

3:0(23,10,17)

3:1(-25,12,19,19)

 

Gymnázium Golianova 68, Nitra

10.

CIZA155

CIZA156

Púchov B

-

VKP-SPU A

0:3(-16,-24,-14)

2:3(20,23,-20,-25,-5)

 

 

13.04. 2019

CIZA157

CIZA158

Prievidza

-

Komárno

3:2(23,23,-18,-20,6)

3:0(21,11,13)

 

o 9,00 hod

CIZA159

CIZA160

B.Bystrica

-

Púchov A

2:3(19,-23,20,-22,-12)

0:3(-11,-5,-12)

 

 

 

 KONEČNÁ TABUĽKA skupina  7. – 10.

 

Por.

Klub

zápasy

výhry

prehry

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

7.

OZ ŠPORT Žilina

12

10

2

6

4

0

0

1

1

31:10

975:826

30

8.

COP Volley Trenčín

12

9

3

6

2

1

1

1

1

26:9

818:662

24

9.

VKP-SPU B

12

3

9

0

2

1

1

3

5

14:31

868:1047

9

10.

ŠK Hamuliakova

12

2

10

0

0

2

2

3

5

13:34

918:1072

5

 

ROZPIS STRETNUTÍ skupina 7. – 10.

kolo/dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

1.zápas

2.zápas

Rozhodca

poznámka

1.

CIZA201

CIZA202

Žilina

-

VKP-SPU B

3:0(16,20,8)

3:1(-21,18,24,20)

 

 

8.12.2018

CIZA203

CIZA204

Hamuliakovo

-

Trenčín

0:3(-19,-19,-4)

0:3(-18,-11,-20)

 

 

2.

CIZA205

CIZA206

VKP-SPU B

-

Trenčín

0:3(-28,-12,-22)

0:3(-8,-19,-14)

bez

 

26.01.2019

CIZA207

CIZA208

Žilina

-

Hamuliakovo

3:0(25,23,15)

3:0(18,11,17)

bez

 

3.

CIZA209

CIZA210

Hamuliakovo

-

VKP-SPU B

1:3(-20,-20,13,-23)

3:2(20,24,-17,-23,6)

Šuňal

 

16.02.2019

CIZA211

CIZA212

Trenčín

-

Žilina

3:0(22,21,24)

0:3(-17,-19,-21)

Toman

 

4.

CIZA213

CIZA214

VKP-SPU B

-

Žilina

0:3(-18,-16,-17)

1:3(-16,-11,22,-22)

 

 

9.03.2019

CIZA215

CIZA216

Trenčín

-

Hamuliakovo

3:2(21,-19,23,-21,4)

2:3(20,21,-22,-16,-15)

Šuňal

 

5.

CIZA217

CIZA218

Trenčín

-

VKP-SPU B

3:0(19,16,10)

3:1(16,13,-22,20)

 

 

23.03.2019

CIZA219

CIZA220

Hamuliakovo

-

Žilina

1:3(22,-18,-16,-20)

0:3(-24,-23,-10)

 

 

6.

CIZA221

CIZA222

VKP-SPU B

-

Hamuliakovo

3:2(-21,20,15,-22,12

3:1(19,22,-18,19)

 

 

6.04.2019

CIZA223

CIZA224

Žilina

-

Trenčín

1:3(-15,-19,23,-17)

3:1(23,23,-13,23)

 

 

 

KONEČNÁ TABUĽKA skupina  11. – 13.

Por.

Klub

zápasy

výhry

prehry

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

11.

MVK Magnezit Revúca

8

8

0

5

2

1

0

0

0

24:4

669:408

23

12.

VK Vráble

8

4

4

4

0

0

1

2

1

16:12

584:517

13

13.

TAMI Bratislava

8

0

8

0

0

0

0

0

8

0:24

272:600

0

 

ROZPIS STRETNUTÍ skupina 11. – 13.

kolo/dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

1.zápas

2.zápas

Rozhodca

poznámka

1.

CIZA301

CIZA301

Revúca

-

voľno

 

 

 

 

8.12.2018

CIZA303

CIZA304

Vráble

-

TAMI Ba

3:0(16,6,11)

3:0(7,12,11)

 

 

2.

CIZA305

CIZA306

voľno

-

TAMI Ba

 

 

 

 

26.01.2019

CIZA307

CIZA308

Revúca

-

Vráble

3:1(12,-20,12,14)

3:1(5,-22,16,21)

Abelovský

 

3.

CIZA309

CIZA310

Vráble

-

voľno

 

 

 

16.02.2019

CIZA311

CIZA312

TAMI Ba

-

Revúca

0:3(-10,-11,-9)

0:3(-6,-13,-12)

 

o 11,00

4.

CIZA313

CIZA314

voľno

-

Revúca

 

 

 

 

9.03.2019

CIZA315

CIZA316

TAMI Ba

-

Vráble

0:3(-10,-23,-17)

0:3(-7,-10,-18)

Platznerová

 

5.

CIZA317

CIZA318

TAMI Ba

-

voľno

 

 

 

 

23.03.2019

CIZA319

CIZA320

Vráble

-

Revúca

0:3(-22,-16,-13)

2:3(-22,14,23,-19,-12)

 

 

6.

CIZA321

CIZA322

voľno

-

Vráble

 

 

 

 

6.04.2019

CIZA323

CIZA324

Revúca

-

TAMI Ba

3:0(10,7,12)

3:0(11,13,10)

 

o 11,00