Majstrovstvá SR – kadetky  2018 - 2019

 

Hrací deň nedeľa

 

Počet družstiev :    6 

 

Účastníci :             

MVK Nové Mesto, VKM Piešťany, HIT Trnava, VK Schaeffler Skalica, Palas VK Levice, 1.VK Púchov

 

Herný systém :

Základná časť:

Všetky družstvá odohrajú zápasy systémom 2x každý s každým, dvojstretnutie na 3 víťazné sety, 1x doma a 1x u súpera.

 

Termíny:             2018:               7. 10.,  14,10.,  21.10.,  11.11.,  18.11.,  2.12.,  9.12.

2019:               27.1.,  3.2.,  10.2.

 

Finále:

Skupina 1. – 3. 

Skupina 4. – 6.

Všetky družstvá odohrajú zápasy systémom 2x každý s každým, dvojstretnutie na 3 víťazné sety, 1x doma a 1x u súpera.

Výsledky zo základnej skupiny sa prenášajú do finálovej skupiny.

 

Termíny :            2018:               24.2.,  10.3.,  17.3.,  31.3.,  7.4.,  14.4.

 

      

Víťaz postupuje priamo na M-SR kadetiek.

 

2.časť :

Semifinálová časť sa zohrá formou dvoch štvorčlenných turnajov, ktorých usporiadatelia a zloženie bude vyžrebované pri žrebe súťaží SVF pred začiatkom súťažného ročníka. Semifinálové turnaje sa zohrajú :

 

Termín  :    11.-12.5.2019 / **27.-28.4.2019 ak postúpime z 1. kola K ME U 16   a to systémom každý s každým na 3 vyhrané sety. Do turnajov budú družstvá žrebované tak, aby sa nestretli 2. a 3. po prvej časti z tej istej oblasti.

       Z dvoch semifinálových turnajov do finálového turnaja M SR kadetiek postúpia prví dvaja /4 družstvá/.

       Podľa žrebu z 11.7.2018 je zaradenie do semifinálových skupín nasledovné :

Skupina A :                                                               Skupina B :

1.)  3. zo západu - usporiadateľ                    1.)  3. zo stredu - usporiadateľ

2.)  3. z Bratislavy                                         2.)  2. zo západu

3.)  2. zo stredu                                             3.)  3. z východu

4.)  2. z východu                                            4.)  2. z Bratislavy

 

3.časť – finálová - turnaj pre 8 družstiev : 

Družstvá odohrajú 1 finálový turnaj, na ktorom budú  rozdelené  na dve základné skupiny „A“ a „B“. Do každej skupiny budú vyžrebovaní dvaja víťazi oblastných 1. častí súťaže. K nim bude žrebom priradený jeden víťaz semifinálového turnaja a druhý postupujúci z opačnej skupiny semifinálového turnaja.

V skupinách odohrajú družstvá stretnutia každé s každým. Družstvá umiestnené na 1. a 2. mieste v základných skupinách postupujú do skupiny o 1.- 4. miesto, družstvá na 3. a 4. mieste do skupiny  o 5.-8. miesto. Tu zohrajú stretnutia krížnym spôsobom :

I)    1.A – 2.B                II.)  2.A – 1.B

III)  3.A – 4.B               IV)  4.A – 3.B

Víťazi stretnutí I) a II) zohrajú finále o 1. miesto,  porazení I) a II) o 3. miesto.

Víťazi stretnutí III) a IV) zohrajú stretnutie o 5. miesto, porazení o 7. miesto.

 

Termín            :           24.-26.5.2019  /**17.-19.5.2019 ak postúpime z 1. kola K ME U 16 

 

 

TABUĽKA    ZÁKLADNÁ  ČASŤ     o 1. – 6. MIESTO

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

PALAS VK Levice

20

19

1

16

3

0

0

1

0

58:6

1558:1033

57

2.

MVK Nové Mesto

20

17

3

10

5

2

0

0

3

51:18

1598:1220

49

3.

VK Schaeffler Skalica

20

11

9

6

5

0

0

5

4

38:32

1485:1454

33

4.

VKM Piešťany

20

7

13

4

1

2

1

2

10

25:44

1262:1498

20

5.

HIT Trnava

20

4

16

2

0

2

2

1

13

17:52

1206:1571

12

6.

1. VK Púchov

20

2

18

1

0

1

4

5

9

19:56

1272:1705

9

 

ZÁKLADNÁ  ČASŤ ROZPIS STRETNUTÍ

Skupina o1. – 6. miesto

kolo/dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

1.zápas

2.zápas

Rozhodca

poznámka

1.

TKYZA01

TKYZA02

Trnava

-

Piešťany

0:3(-18,-16,-18)

2:3(-15,16,-21,19,-10)

Toman

10,00 a 12,00

7.10.2018

TKYZA03

TKYZA04

Púchov

-

Levice

0:3(-17,-11,-20)

1:3(-8,21,-13,-13)

Čuntala

10,00 a 12,00

TKYZA05

TKYZA06

Skalica

-

MVK Nové Mesto

1:3(20,-8,-14,-18)

0:3(-17,-14,-23)

bez

10,00 a 40 min

2.

TKYZA07

TKYZA08

Piešťany

-

MVK Nové Mesto

1:3(-13,19,-14,-14)

0:3(-6,-22,-22)

Čuntala

10,30 a 12,30

14.10.2018

TKYZA09

TKYZA10

Levice

-

Skalica

3:1(12,-22,7,12)

3:0(21,18,18)

Henček

10,00 a 12,00

TKYZA11

TKYZA12

Trnava

-

Púchov

2:3(-14,20,20,-17,-7)

0:3(-20,-19,-11)

Toman

10,00 a 12,00

3.

TKYZA13

TKYZA14

Púchov

-

Piešťany

0:3(-21,-11,-8)

1:3(20,-22,-19,-22)

Čuntala

10,00 a 12,00

21.10.2018

TKYZA15

TKYZA16

Skalica

-

Trnava

3:0(23,22,18)

3:0(19,10,1)

Tiršel

10,00 a 40 min

TKYZA17

TKYZA18

MVK Nové Mesto

-

Levice

0:3(-20,-19,-22)

3:1(23,20,-15,22)

Toman

10,00 a 12,00

4.

TKYZA19

TKYZA20

Piešťany

-

Levice

0:3(-18,-10,-18)

0:3(-18,-20,-10)

Silná

10,30 a 12,30

11.11.2018

TKYZA21

TKYZA22

Trnava

-

MVK Nové Mesto

0:3(-13,-16,-18)

0:3(-12,-12,-14)

Toman

10,00 a 12,00

TKYZA23

TKYZA24

Púchov

-

Skalica

1:3(23,-22,-13,-18)

1:3(22,-12,-19,-13)

Vavrek

ZŠ Gorazdova

10,00 a 12,00

5.

TKYZA25

TKYZA26

Skalica

-

Piešťany

3:0(12,15,17)

3:0(20,23,18)

Toman

10,00 a 40 min

18.11.2018

TKYZA27

TKYZA28

MVK Nové Mesto

-

Púchov

3:0(23,9,13)

3:0(17,9,17)

Horňák

10,00 a 12,00

TKYZA29

TKYZA30

Levice

-

Trnava

3:0(22,14,24)

3:0(3,20,16)

Kozár

10,00 a 12,00

6.

TKYZA31

TKYZA32

Piešťany

 

Trnava

2:3(23,16,-22,-20,-9)

3:0(24,10,16)

Silná

10,30 a 12,30

2.12.2018

TKYZA33

TKYZA34

Levice

 

Púchov

3:0(8,14,21)

3:0(11,8,15)

Polík

10,00 a 12,00

TKYZA35

TKYZA36

MVK Nové Mesto

 

Skalica

3:1(-23,13,18,15)

3:1(18,-22,11,21)

Toman

10,00 a 12,00

7.

TKYZA37

TKYZA38

MVK Nové Mesto

 

Piešťany

3:0(12,12,19)

3:0(9,16,5)

 

10,00 a 12,00

9.12.2018

TKYZA39

TKYZA40

Skalica

 

Levice

0:3(-8,-12,-17)

1:3(-14,24,-15,-18)

 

10,00 a 40 min

TKYZA41

TKYZA42

Púchov

 

Trnava

0:3(-25,-15,-15)

2:3(-21,-20,22,17,-12)

 

ZŠ Gorazdova

10,00 a 12,00

8.

TKYZA43

TKYZA44

Piešťany

 

Púchov

3:2(-18,-18,20,23,10)

3:0(16,20.22)

Silná

10,30 a 12,30

27.01.2019

TKYZA45

TKYZA46

Trnava

 

Skalica

3:0(21,23,21)

1:3(-14,-22,21,-8)

Toman

10,00 a 12,00

TKYZA47

TKYZA48

Levice

 

MVK Nové Mesto

3:0(10,19,22)

3:0(23,23,13)

Henček

10,00 a 12,00

9.

TKYZA49

TKYZA50

Levice

 

Piešťany

3:0(18,6,19)

3:0(15,13,22)

Polák

 

3.02.2019

TKYZA51

TKYZA52

MVK Nové Mesto

 

Trnava

3:0(13,20,11)

3:0(14,11,17)

Silná

10,00 a 12,00

TKYZA53

TKYZA54

Skalica

 

Púchov

3:1(21,17,-21,13)

3:0(20,18,20)

Tiršel

10,00 a 40 min

10.

TKYZA55

TKYZA56

Piešťany

 

Skalica

1:3(-19,-13,19,-10)

0:3(-13,-22,-18)

Moravčík

10,30 a 12,30

10. 02. 2019

TKYZA57

TKYZA58

Púchov

 

MVK Nové Mesto

2:3(-23,17,-15,13,-13)

2:3(-23,23,20,-10,-8)

Hnát

ZŠ Gorazdova

10,00 a 12,00

TKYZA59

TKYZA60

Trnava

 

Levice

0:3(-10,-11,-22)

0:3(-15,-12,-14)

Toman

20.1.2019 oo 9.00

 

KONEČNÁ TABUĽKA  – SKUPINA o 1. – 3. MIESTO

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KONEČNÁ TABUĽKA  – SKUPINA o 4. – 6. MIESTO

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

4.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skupina o1. – 3. miesto

kolo/dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

1.zápas

2.zápas

Rozhodca

poznámka

11.

TKYZA61

TKYZA62

Levice

-

voľno

 

 

 

 

24.02.2019

TKYZA63

TKYZA64

MVK Nové Mesto

-

Skalica

 

 

 

 

12.

TKYZA65

TKYZA66

voľno

-

Skalica

 

 

 

 

10.03.2019

TKYZA67

TKYZA68

Levice

-

MVK Nové Mesto

 

 

 

 

13.

TKYZA69

TKYZA70

MVK Nové Mesto

-

voľno

 

 

 

 

17.03.2019

TKYZA71

TKYZA72

Skalica

-

Levice

 

 

 

 

14.

TKYZA73

TKYZA74

voľno

 

Levice

 

 

 

 

31.03.2019

TKYZA75

TKYZA76

Skalica

 

MVK Nové Mesto

 

 

 

 

15.

TKYZA77

TKYZA78

Skalica

 

voľno

 

 

 

 

7.04.2019

TKYZA79

TKYZA80

MVK Nové Mesto

 

Levice

 

 

 

 

16.

TKYZA81

TKYZA82

voľno

 

MVK Nové Mesto

 

 

 

 

14.04.2019

TKYZA83

TKYZA84

Levice

 

Skalica

 

 

 

 

 

Skupina o4. – 6. miesto

kolo/dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

1.zápas

2.zápas

Rozhodca

poznámka

11.

TKYZA85

TKYZA86

Piešťany

-

voľno

 

 

 

 

24.02.2019

TKYZA87

TKYZA88

Trnava

-

Púchov

 

 

 

 

12.

TKYZA89

TKYZA90

voľno

-

Púchov

 

 

 

 

10.03.2019

TKYZA91

TKYZA92

Piešťany

-

Trnava

 

 

 

 

13.

TKYZA93

TKYZA94

Trnava

-

voľno

 

 

 

 

17.03.2019

TKYZA95

TKYZA96

Púchov

-

Piešťany

 

 

 

 

14.

TKYZA97

TKYZA98

voľno

 

Piešťany

 

 

 

 

31.03.2019

TKYZA99

TKYZA100

Púchov

 

Trnava

 

 

 

 

15.

TKYZA101

TKYZA102

Púchov

 

voľno

 

 

 

 

7.04.2019

TKYZA103

TKYZA104

Trnava

 

Piešťany

 

 

 

 

16.

TKYZA105

TKYZA106

voľno

 

Trnava

 

 

 

 

14.04.2019

TKYZA107

TKYZA108

Piešťany

 

Púchov