Majstrovstvá SR – kadeti  2018 – 2019   upravené

 

Hrací deň nedeľa

 

Počet družstiev :           9 

 

Účastníci :     

Mládež Aktívne Trnava, VKP- SPU B, VK Spartak UJS Komárno, VK Prievidza, VK GAB Senec

VK Nové  Mesto,  VK 1970 MŠK Púchov,  VKP- SPU A,  VK Myjava

 

Herný systém :            

 

Základná časť:

9 družstiev, rozdelené na 2 skupiny

skupina Sever všetky družstvá odohrajú zápasy systémom 2x každý s každým dvojstretnutie na 3 víťazné sety, 1x doma a 1x u súpera.

skupina Juh odohrá základnú časť turnajovo, usporiadateľ turnaja má nasledujúce kolo voľno, na turnaji sa hrá na 3 hrané sety, za vyhratý set získa družstvo bod, pre poradie v tabuľke rozhoduje počet bodov, potom pomer lôpt a nakoniec výsledky vzájomných stretnutí. V skupine sa zníži počet hracích termínov zo 6 na 5, z toho jeden voľný termín.

 

Termíny:       

skupina SEVER:   30.10., 14,10.,  28.10.,  11.11.,  25.11.,  2.12.

skupina JUH :       14.10.,  28.10.,  11.11.,  25.11.,  2.12

 

Finále:

Skupina 1. – 4. 

Skupina 5. – 9.

Prvé a druhé družstvá do skupiny o 1. – 4. miesto.  Ostatné družstvá do skupiny o 5. – 9. miesto. Všetky družstvá odohrajú zápasy systémom 2x každý s každým, dvojstretnutie na 3 víťazné sety, 1x doma a 1x u súpera. Dosiahnuté výsledky sa do finálovej skupiny neprenášajú.

 

Termíny :                     

skupina 1.-4.   27.01., 10.02.,  24.02.,  10.03.,  24.03.,  7.04.

skupina 5.-9.    27.01., 10.02.,  24.02.,  3.03., 10.03.,  24.03.,  7.04., 14.4., 28.4., 5.5.

 

Z 1. časti postúpia do 2. časti - finálovej prvé dve družstvá z každej oblasti (6). Ak bude počet družstiev v oblastiach výrazne odlišný, bude počet postupujúcich stanovený pomerne.

2.časť – finálová :

Vo finále hrá 6 družstiev. Turnaj prebehne jednorazovo za účasti 6 družstiev systémom každý s každým. 

Termín            :           3.-5. máj 2019

TABUĽKA    ZÁKLADNÁ  ČASŤ     skupina  SEVER

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

VKP SPU A

12

9

3

4

3

2

2

1

0

32:16

1092:341

27

2.

Myjava

12

9

3

5

2

2

1

1

1

30:15

1010:901

26

3.

Púchov

12

6

6

5

0

1

2

2

2

24:20

970:873

19

4.

Nové Mesto

12

0

12

0

0

0

0

1

11

1:36

559:923

0

 

ZÁKLADNÁ  ČASŤ ROZPIS STRETNUTÍ skupina SEVER

kolo/dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

1.zápas

2.zápas

Rozhodca

poznámka

1.

TIZA01

TIZA02

Nové Mesto

-

Púchov

0:3(-14,-10,-12)

0:3(-3,-18,-8)

Kuzma

 

30.09.2018

TIZA03

TIZA04

VKP SPU A

-

Myjava

1:3(21,-21,-17,-22)

2:3(11,21,-19,-21,-10)

Zakuťanský

 

2.

TIZA05

TIZA06

Púchov

-

Myjava

2:3(22,-22,21,-26,-12)

3:0(21,20,19)

Moravčík

 

14.10.2018

TIZA07

TIZA08

Nové Mesto

-

VKP SPU A

0:3(-15,-12,-12)

0:3(-14,-25,-15)

Tiršel

 

3.

TIZA09

TIZA10

VKP SPU A

-

Púchov

3:1(-27,20,22,13)

3:2(16,10,-21,-25,10)

Heitlinger

 

28.10.2018

TIZA11

TIZA12

Myjava

-

Nové Mesto

3:0(20,20,21)

3:1(16,10,-21,11)

Toman

10,00 a 40 min

4.

TIZA13

TIZA14

Púchov

-

Nové Mesto

3:0(22,13,12)

3:0(13,11,13)

Tiršel

 

11.11.2018

TIZA15

TIZA16

Myjava

-

VKP SPU A

2:3(18,-25,23,-20,-13)

1:3(16,19,-18,-8)

Šuba

13,30 a 40

5.

TIZA17

TIZA18

Myjava

-

Púchov

3:0(18,16,23)

3:0(19,14,21)

Šuba

10,00 a 40 min

25.11.2018

TIZA19

TIZA20

VKP SPU A

-

Nové Mesto

3:0(18,12,18)

3:0(11,17,23)

Zakutanský

 

6.

TIZA21

TIZA22

Púchov

-

VKP SPU A

3:2(-20,12,-16,19,12)

1:3(-21,-18,22,-22)

 

 

2.12.2018

TIZA23

TIZA24

Nové Mesto

-

Myjava

0:3(-11,-19,-16)

0:3(-20,-9,-20)

 

 

 

 

TABUĽKA    ZÁKLADNÁ  ČASŤ     skupina JUH

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

2:1

1:2

0:3

sety

lopty

body

1.

VKP SPU B

12

11

1

9

2

1

0

32:4

875:606

32

2.

Komárno

12

8

4

6

2

2

2

24:12

804:674

24

3.

Prievidza

12

6

6

5

1

2

4

19:17

789:720

19

4.

Trnava

12

4

8

2

2

0

8

10:26

636:847

10

5.

VK GAB Senec

12

1

11

1

0

2

9

5:31

554:811

5

 

ZÁKLADNÁ  ČASŤ ROZPIS STRETNUTÍ skupina JUH

kolo / dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

výsledok

poznámka

1.  kolo

 

14.10.2018

TIZA25

Trnava

-

VKP-SPU B

0:3(-18,-15,-9)

poriada Trnava

 

stojí Senec

 

rozhodca

Silná,Kozár

TIZA26

Komárno

-

Prievidza

1:2(18,-23,-23)

TIZA27

VKP-SPU B

-

Prievidza

2:1(16,22,-20)

TIZA28

Trnava

-

Komárno

0:3(-14,-16,-18)

TIZA29

Komárno

-

VKP-SPU B

0:3(-16,-19,-14)

TIZA30

Prievidza

-

Trnava

3:0(19,14,16)

2.  kolo

 

28.10.2018

 

TIZA31

Komárno

-

Senec

3:0(14,16,9)

poriada Komárno

 

stojí Trnava

 

rozhodca

Henček, Kozár

TIZA32

Prievidza

-

VKP-SPU B

0:3(-22,-20,-22)

TIZA33

Senec

-

VKP-SPU B

0:3(-8,-12,-11)

TIZA34

Komárno

-

Prievidza

3:0(16,23,18)

TIZA35

Prievidza

-

Senec

3:0(8,14,15)

TIZA36

VKP-SPU B

-

Komárno

1:2(-20,-22,21)

3. kolo

 

11.11.2018

TIZA37

Prievidza

-

Trnava

3:0(17,21,14)

poriada Prievidza

 

stojí Komárno

 

rozhodca

Moravčík

Kyjanicová

TIZA38

VKP-SPU B

-

Senec

3:0(14,15,14)

TIZA39

Trnava

-

Senec

3:0(21,21,17)

TIZA40

Prievidza

-

VKP-SPU B

0:3(-18,-24,-23)

TIZA41

VKP-SPU B

-

Trnava

3:0(18,23,2)

TIZA42

Senec

-

Prievidza

0:3(-12,-12,-16)

4. kolo

 

25.11.2018

TIZA43

VKP-SPU B

-

Komárno

2:1(16,23,-12)

poriada VKP-SPU B

 

stojí Prievidza

TIZA44

Senec

-

Trnava

1:2(-21,17,-27)

TIZA45

Komárno

-

Trnava

3:0(16,13,9)

TIZA46

VKP-SPU B

-

Senec

3:0(8,10,19)

TIZA47

Senec

-

Komárno

0:3(-13,-7,-14)

TIZA48

Trnava

-

VKP-SPU B

0:3(-9,-15,-10)

5. kolo

 

2.12.2018

TIZA49

Senec

-

Prievidza

0:3(-11,-13,-11)

poriada Senec

 

stojí VKP-SPU B

 

rozhodca

Zakuťanský,Sarka

TIZA50

Trnava

-

Komárno

0:3(-5,-16,-10)

TIZA51

Prievidza

-

Komárno

1:2(-28,22,-17)

TIZA52

Senec

-

Trnava

1:2(-19,-19,18)

TIZA53

Trnava

-

Prievidza

3:0(17,21,14)

TIZA54

Komárno

-

Senec

0:3(-5,-9,-8)

 

TABUĽKA    FINÁLE 1.- 4.

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROZPIS STRETNUTÍ FINÁLE 1. – 4.

 

kolo/dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

1.zápas

2.zápas

Rozhodca

poznámka

1.

TIZA55

TIZA56

S1

-

J2

 

 

 

 

27.01.2019

TIZA57

TIZA58

J1

-

S2

 

 

 

 

2.

TIZA59

TIZA60

J2

-

S2

 

 

 

 

10.02.2019

TIZA61

TIZA62

S1

-

J1

 

 

 

 

3.

TIZA63

TIZA64

J1

-

J2

 

 

 

 

24.02.2019

TIZA65

TIZA66

S2

-

S1

 

 

 

 

4.

TIZA67

TIZA68

J2

-

S1

 

 

 

 

10.03.2019

TIZA69

TIZA70

S2

-

J1

 

 

 

 

5.

TIZA71

TIZA72

S2

-

J2

 

 

 

 

24.03.2019

TIZA73

TIZA74

J1

-

S1

 

 

 

 

6.

TIZA75

TIZA76

J2

-

J1

 

 

 

 

7.04.2019

TIZA77

TIZA78

S1

-

S2

 

 

 

 

 

TABUĽKA    FINÁLE 5. – 9.

 

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

5.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROZPIS STRETNUTÍ FINÁLE 5 -  8.

kolo/dátum

číslo zápasu

domáci

-

hostia

1.zápas

2.zápas

Rozhodca

poznámka

1.

TIZA79

TIZA80

J3

-

voľno

 

 

 

 

27.01.2019

TIZA81

TIZA82

S3

-

J4

 

 

 

 

TIZA83

TIZA84

S4

-

J5

 

 

 

 

2.

TIZA85

TIZA86

voľno

-

J5

 

 

 

 

10.02.2019

TIZA87

TIZA88

J4

-

S4

 

 

 

 

TIZA89

TIZA90

J3

-

S3

 

 

 

 

3.

TIZA91

TIZA92

S3

-

voľno

 

 

 

 

24.02.2019

TIZA93

TIZA94

S4

-

J3

 

 

 

 

TIZA95

TIZA96

J5

-

J4

 

 

 

 

4.

TIZA97

TIZA98

voľno

-

J4

 

 

 

 

03.03.2019

TIZA99

TIZA100

J3

-

J5

 

 

 

 

TIZA101

TIZA102

S3

-

S4

 

 

 

 

5.

TIZA103

TIZA104

S4

-

voľno

 

 

 

 

10.03.2019

TIZA105

TIZA106

J5

-

S3

 

 

 

 

TIZA107

TIZA108

J4

-

J3

 

 

 

 

6.

TIZA109

TIZA110

voľno

-

J3

 

 

 

 

24.03.2019

TIZA111

TIZA112

J4

-

S3

 

 

 

 

TIZA113

TIZA114

J5

-

S4

 

 

 

 

7.

TIZA115

TIZA116

J5

-

voľno

 

 

 

 

07.04.2018

TIZA117

TIZA118

S4

-

J4

 

 

 

 

TIZA119

TIZA120

S3

-

J3

 

 

 

 

8.

TIZA121

TIZA122

voľno

-

S3

 

 

 

 

14.04.2018

TIZA123

TIZA124

J3

-

S4

 

 

 

 

TIZA125

TIZA126

J4

-

J5

 

 

 

 

9.

TIZA127

TIZA128

J4

-

voľno

 

 

 

 

28.04.2018

TIZA129

TIZA130

J5

-

J3

 

 

 

 

TIZA131

TIZA132

S4

-

S3

 

 

 

 

10.

TIZA133

TIZA134

voľno

-

S4

 

 

 

 

05.05.2018

TIZA135

TIZA136

S3

-

J5

 

 

 

 

TIZA137

TIZA138

J3

-

J4