Majstrovstvá SR – kadeti  2019 – 2020

 

Hrací deň nedeľa

 

Počet družstiev :           10 

 

Účastníci :           VKP- SPU, VK Spartak UJS Komárno, VK OSMOS Prievidza, VK GAB Senec, ŠK Hamuliakovo,

VK Nové  Mesto,  VK 1970 MŠK Púchov,   VK Myjava, VK OZ ŠPORT Žilina, ŠVK Tatran Banská Bystrica – Slovenská Ľupča,

 

Herný systém :            

 

Základná časť:

10 družstiev, 1 skupina, všetky družstvá odohrajú zápasy systémom 2x každý s každým dvojstretnutia na 3 víťazné sety, 1x doma a 1x u súpera.

Začiatok 1.zápasu o 10:00, ak nie je uvedené inak.

Miesto zápasu : 1. hala podľa adresáru, ak nie je uvedené inak.

 

Termíny:       

2019:     6.10., 13,10.,  20.10., 27.10., 10.11.,  17.11.,  24.11., 8.12., 15.12.

2020:     19.01., 26.01., 2.02.,  16.02.,  23.02., 8.03., 15.03., 22.03., 5.04.

 

Počet postupujúcich zo skupín bude určený na základe do súťaže reálne zaradených družstiev

 

2.časť – finálová :

Vo finále hrá 6 družstiev. Turnaj prebehne jednorazovo za účasti 6 družstiev systémom každý s každým. 

Systém súťaže - družstvá odohrajú 1 finálový turnaj, na ktorom budú rozdelené do    dvoch skupín „A“ a „B“. Do každej skupiny budú nasadení žrebom 3 víťazi oblastí a 1 najlepší z 2. miesta. K nim budú žrebom priradené dve družstvá, ktoré sa v 1. časti súťaže umiestnili na ostatných postupových miestach. V skupinách odohrajú družstvá stretnutia každé s každým.

Družstvá umiestnené na 1.a 2. mieste v základných skupinách postupujú do skupiny o 1.- 4. miesto, družstvá na 3. a 4. mieste do skupiny o 5. - 8. miesto. Tu zohrajú stretnutia krížnym spôsobom :

I) 1.A – 2.B II.) 2.A – 1.B

III) 3.A – 4.B IV) 4.A – 3.B

Víťazi stretnutí I) a II) zohrajú finále o 1. miesto, porazení v stretnutiach I) a II) o 3. miesto. Víťazi stretnutí III) a IV) zohrajú stretnutie o 5. miesto, porazení o 7. miesto.

 

Termín : 15.- 17. máj 2020

PRIEBEŽNÁ TABUĽKA

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

Prievidza

32

27

5

20

3

4

2

2

1

87:26

2617:2033

79

2.

Púchov

30

25

5

20

3

2

0

3

2

78:22

2389:1728

73

3.

Myjava

30

23

7

18

5

0

1

2

4

75:28

2367:1861

70

4.

Komárno

28

19

9

13

4

2

4

2

3

67:34

2316:1976

59

5.

B. Bystrica- Slovenská Ľupča

28

18

10

11

6

1

1

3

6

59:38

2199:1966

54

6.

VKP-SPU

30

18

12

14

1

3

1

3

8

59:43

2235:2041

52

7.

Žilina

32

8

24

6

2

0

3

3

18

33:74

2049:2410

27

8.

Hamuliakovo

30

7

23

5

2

0

1

3

19

25:71

1661:2253

22

9.

VK Nové Mesto

30

2

28

0

1

1

1

3

24

11:87

1681:2400

6

10.

Senec

30

3

27

1

1

1

0

4

23

13:84

1555:2392

8

 

 

ROZPIS ZÁPASOV 1. ČASŤ

kolo/

dátum

číslo zápasu

TIZA..

domáci

-

Hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

1. kolo

 

6.10.2019

01

02

Komárno

-

Hamuliakovo

3:0(14,13,11)

3:0(13,21,19

Kozár

10,00 a 12,00

03

04

Žilina

-

VK NMnV

3:0(15,13,16)

3:0(20,22,16)

Vavrek

14,00 a 40 min, ZŠ Teplička n Váhom

05

06

Ban.Bystrica-Sl. Ľupča

-

VKP-SPU

3:1(-21,24,17,21)

2:3(-23,18,30,-22,-10)

Cicák

ZŠ Spojová 14 10,00 a 12,00

07

08

Myjava

-

Senec

3:0(14,9,8)

3:0(12,6,18)

Horňák

9,00 a 40 min

09

10

Púchov

-

Prievidza

3:1(20,7,-16,21)

3:2(22,26,-21,-20,11)

Čuntala

10,00 a 12,00

2. kolo

 

13.10.2019

11

12

Hamuliakovo

-

Prievidza

0:3(-10,-16,-8)

0:3(-23,-17,-9)

Šuňal

10,00 a 12,00

13

14

Senec

-

Púchov

0:3(-7,-18,-9)

0:3(-10,-4,-9)

Ševčíková

10,00 a 12,00

15

16

VKP-SPU

-

Myjava

1:3(-14,20,-22,-23)

1:3(.22,-22,19,-19)

Henček

ŠH Gymnázium Goliana  o10,00 a 12,00

17

18

VK NMnV

-

Ban.Bystrica-Sl. Ľupča

0:3(-21,-18,-12)

0:3(-10,-11,-14)

Silná

10,00 a 12,00

19

20

Komárno

-

Žilina

3:0(19,13,17)

3:0(20,21,15)

Szász

10,00 a 12,00

3. kolo

 

20.10.2019

21

22

Žilina

-

Hamuliakovo

3:0(23,9,13)

3:0(14,12,16)

Sekerka

14,00 a 40 min

 ZŠ Teplička n Váhom

23

24

Ban.Bystrica-Sl. Ľupča

-

Komárno

0:3(-24,-20,-15

0:3(-21,-25,-11)

Repka

ZŠ Spojová, Banská Bystrica 10,00 a 12,00

25

26

Myjava

-

VK NMnV

3:0(10,19,21)

3:0(7,6,5)

Klučka

9,00 a 40 min

27

28

Púchov

-

VKP-SPU

3:0(13,21,25)

3:0(19,14,19)

Čuntala

10,00 a 12,00

29

30

Prievidza

-

Senec

3:0(10,11,19)

3:0(7,10,16)

Štepánek

14,00 a 16,00

4. kolo

 

27.10.2019

31

32

Hamuliakovo

-

Senec

3:0(23,20,22)

3:0(17,19,19)

Šuňal

10,00 a 12,00

33

34

VKP-SPU

-

Prievidza

3:0(21,19,14)

0:3(-23,-17,-19)

Šuba

10,00 a 12,00

35

36

VK NMnV

-

Púchov

0:3(-7,-7,-6)

0:3(-9,-9,-17)

Horňák

ZŠ kapitána Nálepku o 14,00 a 16,00

37

38

Komárno

-

Myjava

3:2(23,-21,-17,17,5)

2:3(23,-17,19,-22,-13)

Henček

10,00 a 12,00

39

40

Žilina

-

Ban.Bystrica

1:3(24,-16,-22,-14)

2:3(-11,18,12,-18,-12)

Sekerka

ZŠ Teplička n Váhom 29.10.2019 é 15,00 a 40 min

5. kolo

 

10.11.2019

41

42

Ban.Bystrica-Sl. Ľupča

-

Hamuliakovo

3:0(16,10,21)

3:0(12,13,11)

Holčík

ZŠ Spojová 14 14,00 a 16,00

43

44

Myjava

-

Žilina

3:0(11,7,14)

3:0(9,17,12)

Horňák

10,00 a 40 min

45

46

Púchov

-

Komárno

1:3(-18,22,-21,-22)

3:0(23,12,23)

Vavrek

10,00 a 12,00

47

48

Prievidza

-

VK NMnV

3:0(14,18,12)

3:0(12,21,16)

Kováčik

14,00 a 16,00

49

50

Senec

-

VKP-SPU

0:3(-13,-13,-24)

0:3(-13,-18,-11)

Šuňal

10,00 a 12,00

6. kolo

 

17.11.2019

51

52

Hamuliakovo

-

VKP-SPU

0:3(-15,-13,-12)

0:3(-12,-18,-15)

Šuňal

16.11.2019 o 10,00 a 12,00

53

54

VK NMnV

-

Senec

3:1(-16,24-13,20)

2:3(-22,23,-24,23,-14)

Štepánek

10,00 a 12,00

55

56

Komárno

-

Prievidza

3:1(10,-23,23,22)

2:3(-22,15,19,-24,-15)

Kováčik

10,00 a 12,00

57

58

Žilina

-

Púchov

0:3(-9,-12,-17)

0:3(-15,-21,-17)

Sekerka

10,00 a 12,00 ZŠ Teplička n Váhom

59

60

Ban.Bystrica-Sl. Ľupča

-

Myjava

1:3(-18,-13,27,-16)

3:1(20,-15,24,18)

Homolová

ZŠ Pieninská, B. Bystrica 10,00 a 12,00

7. kolo

 

24.11.2019

61

62

Myjava

-

Hamuliakovo

3:0(8,11,11)

3:0(8,9,9)

Gála

10,00 a 40 min

63

64

Púchov

-

Ban.Bystrica-Sl. Ľupča

3:1(23,-23,24,21)

3:0(20,18,12)

Sekerka

10,00 a 12,00

65

66

Prievidza

-

Žilina

3:0(15,10,21)

3:0(22,26,14)

Rybárová

10,00 a 12,00

67

68

Senec

-

Komárno

0:3(-23,-10,-16)

0:3(-13,-19,-13)

Šuňal

10,00 a 12,00

69

70

VKP-SPU

-

VK NMnV

3:0(16,15,8)

3:0(6,17,9)

Kozár

ŠH SPŠE Hálova 16, Bratislava 10,00 a 12,00

8. kolo

 

8.12.2019

71

72

Hamuliakovo

-

VK NMnV

3:0(21,20,26)

2:3(17,21,-20,-15,-12)

Šuňal

Šamorín, ZŠ Mateja Bela,  začiatok o10,00 a 12,00.

73

74

Komárno

-

VKP-SPU

1:3(-22,-21,16,-22)

2:3(16,-19,-22,8,-13)

Szász

10,00 a 12,00

75

76

Žilina

-

Senec

3:0(17,12,15)

3:0(15,10,20)

Sapronov

 ZŠ Teplička n Váhom 10,00 a 12,00

77

78

Ban.Bystrica-Sl. Ľupča

-

Prievidza

0:3(-20,-11,-17)

0:3(-25,-10,-19)

Repka

ZŠ Spojová 14 10,00 a 12,00

79

80

Myjava

-

Púchov

3:1(19,22,-23,23)

2:3(17,22,-12,-10,-6)

Pivarček

13,00 a 40 min

9. kolo

 

15.12.2019

81

82

Púchov

-

Hamuliakovo

3:0(15,11,17)

3:0(16,14,13)

Vavrek

10,00 a 12,00

83

84

Prievidza

-

Myjava

3:0(22,17,17)

3:1(-21,12,13,18)

Kováčik

10,00 a 12,00

85

86

Senec

-

Ban.Bystrica-Sl. Ľupča

0:3(-16,-18,-15)

1:3(-13,24,-17,-17)

Pivarček

10,00 a 12,00

87

88

VKP-SPU

-

Žilina

3:0(18,20,22)

3:0(8,17,14)

Kozár

10,00 a 12,00

89

90

VK NMnV

-

Komárno

0:3(-21,-17,-26)

0:3(-23,-15,-18)

Horňák

 ZŠ kpt. Nálepku,  N. Mesto.10,00 a 12,00

 

 

ROZPIS ZÁPASOV 2. ČASŤ

kolo/

dátum

číslo zápasu

TIZA..

domáci

-

Hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

Poznámka

10. kolo

 

19.01.2020

91

92

Hamuliakovo

-

Komárno

0:3(-13,-22,-16)

0:3(-20,-16,-14)

Kejst

10,00 a 12,00

93

94

VK NMnV

-

Žilina

1:3(-22,20,-23,-27(

1:3(21,-23,-21,-10)

Horňák

10,00 a 12,00

95

96

VKP-SPU

-

Ban.Bystrica-Sl. Ľupča

0:3(-19,-17,-24)

0:3(-15,-17,-22)

Polák

telocvičňa,Gymnázium Golianova 68

10,00 a 12,00

97

98

Senec

-

Myjava

0:3(-20,-8,-18)

0:3(-13,-11,-18)

Sekaninová

10,00 a 12,00

99

100

Prievidza

-

Púchov

3:1(-18,23,19,22)

3:0(21,24,16)

Kováčik

10,00 a 12,00

11. kolo

 

26.01.2020

101

102

Prievidza

-

Hamuliakovo

3:0(14,11,13)

3:0(10,19,15)

Kováčik

14,00 a 16,00

103

104

Púchov

-

Senec

3:0(15,13,8)

3:0(13,10,10)

Klučka

10,00 a 12,00

105

106

Myjava

-

VKP-SPU

0:3(-21,-23,-15)

3:0(10,19,23)

Štepánek

10,00 a 40 min

107

108

Ban.Bystrica-Sl. Ľupča

-

VK NMnV

3:0(22,24,10)

3:0(24,18,12)

Cicák

ŠH Sl. Ľupča

10,00 a 12,00

109

110

Žilina

-

Komárno

2:3(-16,22,17,-14,-9)

1:3(-21,24,-15,-14)

Yurlov

10,00 a 12,00 ZŠ Teplička n Váhom

12. kolo

 

2.02.2020

111

112

Hamuliakovo

-

Žilina

3:0(18,18,19)

3:0(22,17,24)

Záhorák

10,00 a 12,00

113

114

Komárno

-

Ban.Bystrica-Sl. Ľupča

 

Szász

29.03.2020  o10,00 a 12,00

115

116

VK NMnV

-

Myjava

0:3(-13,-19,-18)

0:3(-19,-15,-20)

Štepánek

10,00 a 12,00

117

118

VKP-SPU

-

Púchov

0:3(-18,-26,-19)

0:3(-6,-18,-9)

Pivarček

10,00 a 12,00

119

120

Senec

-

Prievidza

0:3(-13,-11,-7)

0:3(-15,-12,-11)

Sekaninová

10,00 a 12,00

13. kolo

 

16.02.2020

121

122

Senec

-

Hamuliakovo

1:3(22,-18,-17,-22)

1:3(-21,-18,23,-17)

Sekaninová

9.2.2020 10,00 a 12,00

123

124

Prievidza

-

VKP-SPU

2:3(-21,16,22,-26,-13)

3:2(-16,18,-20,-19,-11)

Kováčik

14,00 a 16,00

125

126

Púchov

-

VK NMnV

3:0(12,13,21)

3:0(6,17,8)

Dvorský

10,00 a 12,00

127

128

Myjava

-

Komárno

0:3-21,-17,-19)

3:0(18,20,19)

Gála

10,00 a 40 min

129

130

Ban.Bystrica-Sl. Ľupča

-

Žilina

3:0(6,13,18)

3:0(17,15,28)

Strelec

ŠH Sl. Ľupča

9,00 a 40 min

14. kolo

 

23.02.2020

131

132

Hamuliakovo

-

Ban.Bystrica-Sl. Ľupča

1:3(21,-18,-16,-14)

1:3(-17,-16,21,-15)

Šuňal

10,00 a 12,00

133

134

Žilina

-

Myjava

0:3(-13,-19,-19)

0:3(-22,-20,-21)

Hnát

10,00 a 12,00 ZŠ Teplička n Váhom

135

136

Komárno

-

Púchov

3:0(14,21,21,)

0:3(-21,-24,-21)

Kozár

10,00 a 12,00

137

138

VK NMnV

-

Prievidza

0:3(-20,-24,-19)

0:3(-7,-7,-10)

Pivarček

Kpt Nálepku

10,00 a 12,00

139

140

VKP-SPU

-

Senec

3:0(18,15,14)

3:0(9,14,13)

Zakuťanský

ŠH SPŠE Hálova 16, Bratislava 10,00 a 12,00

15. kolo

 

8.03.2020

141

142

VKP-SPU

-

Hamuliakovo

3:0(14,22,12)

3:0(14,13,18)

bez

ŠH SPŠE Hálova 16, Bratislava 10,00 a 12,00

143

144

Senec

-

VK NMnV

3:1(-19,24,20,33)

3:0(24,24,20)

Sekaninová

10,00 a 12,00

145

146

Prievidza

-

Komárno

3:1(-17,23,15,21)

3:2(-18,-20,20,8,9)

Kováčik

14,00 a 16,00

147

148

Púchov

-

Žilina

3:0(18,21,19)

3:1(8,18,-24,18)

Čuntala

10,00 a 12,00

149

150

Myjava

-

Ban.Bystrica-Sl. Ľupča

3:0(11,19,17)

3:1(19,21,21,23)

Gála

10,00 a 40 min

16. kolo

 

15.03.2020

151

152

Hamuliakovo

-

Myjava

 

 

 

10,00 a 12,00

153

154

Ban.Bystrica

-

Púchov

 

 

 

14.3.2020

ŠH Sl. Ľupča

10,00 a 12,00

155

156

Žilina

-

Prievidza

0:3(-9,-18,-19)

2:3(19,-16,17,-20,-8)

 

1.03.2020 o 10,00 a 12,00 ZŠ Teplička n Váhom

157

158

Komárno

-

Senec

 

 

 

10,00 a 12,00

159

160

VK NMnV

-

VKP-SPU

 

 

 

10,00 a 12,00

17. kolo

 

22.03.2020

161

162

VK NMnV

-

Hamuliakovo

 

 

 

10,00 a 12,00

163

164

VKP-SPU

-

Komárno

 

 

 

10,00 a 12,00

165

166

Senec

-

Žilina

 

 

 

10,00 a 12,00

167

168

Prievidza

-

Ban.Bystrica-Sl. Ľupča

 

 

 

14,00 a 16,00

169

170

Púchov

-

Myjava

 

 

 

10,00 a 12,00

18. kolo

 

5.04.2020

171

172

Hamuliakovo

-

Púchov

 

 

 

10,00 a 12,00

173

174

Myjava

-

Prievidza

 

 

 

10,00 a 40 min

175

176

Ban.Bystrica-Sl. Ľupča

-

Senec

 

 

 

ŠH Sl. Ľupča

10,00 a 12,00

177

178

Žilina

-

VKP-SPU

 

 

 

10,00 a 12,00 ZŠ Teplička n Váhom

179

180

Komárno

-

VK NMnV

 

 

 

10,00 a 12,00