Majstrovstvá SR – mladšie žiačky  2022 – 2023              

 

Hrací deň nedeľa

 

Počet družstiev :             spoločná s 2.triedou starších žiačok, celkom 9 družstiev

 

Účastníci :

Volley project UKF Nitra,  1. VK Púchov B – 2.tr,  HIT Trnava,  VK Nové Mesto, Palas VK  Levice, VK RZ Nábrežná Nové Zámky- 2.tr, VK Schaeffler Skalica VM Senica, VK RZ Nábrežná Nové Zámky

 

Herný systém :

 

Základna časť:

každý s každým dvojzápas, 1x doma alebo u súpera, 8 hracích termínov a1 voľný termín pre každé družstvo.

 

Skupina 1. – 5.

Po 9.kole sa rozdelia družstvá nasledovne:  do skupiny 1-5 postúpi 5 najlepších družstiev podľa tabuľky mladších žiačok (kde budú výsledky len medzi družstvami mladších žiačok). V tejto skupine sa odohrajú len vzájomné odvetné stretnutia, pričom domáce družstvo bude to, ktoré v prvom zápase cestovalo k súperovi.

 Skupina 6. -9.

Družstvá na 6. a 7. mieste a dve družstvá st. žiačok odohrajú len vzájomné odvetné stretnutia, pričom domáce družstvo bude to, ktoré v prvom zápase cestovalo k súperovi.

 

Začiatok 1.stretnutia 10:00, začiatok 2.stretnutia 12:00 a neskôr tak, aby to bolo 40 minút po skončení 1.stretnutia.

Všetky stretnutia sa hrajú na 3 vyhraté sety.

Výsledky družstiev mladších žiačok s družstvom starších žiačok 2.triedy sa nezapočítavajú do postupovej tabuľky mladších žiačok.

Do skupín 1-5 a 6-9 si družstvá z prvej časti prenášajú len vzájomné výsledky.

Na zápas nebude delegovaný rozhodca AVR, rozhodcu zabezpečí domáce družstvo.

 

 

Termíny:

október 2022                    9., 16.

november 2022               6., 13., 27.

december 2022                4., 18.

január 2023                      22.

február 2023                    5.,

marec 2023                      skupina 1. – 5.                  12,. 19.                           skupina 6. – 9.                  12,

apríl 2023                         skupina 1. – 5.                  2,. 23,. 30,                      skupina 6. – 9.                  2,. 23,

 

 

Finálová časť:

Systém a termíny finálovej časti (prípadné barážové stretnutia a finálový turnaj) a počet postupujúcich družstiev z prvej časti súťaže bude určený na základe reálneho počtu do súťaže prihlásených družstiev, a to najneskôr do 23. 9. 2022

 

Termín                              mesiac máj 2023

 

POSTUPOVÁ TABUĽKA MLADŠIE ŽIAČKY

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

Volley project UKF Nitra

2.

HIT trnava

3.

VK Nové Mesto

4.

Palas VK Levice

5.

VK Schaeffler Skalica

6.

VM Senica

7.

VK RZ Nábrežná Nové Zámky

 

 

SPOLOČNÁ TABUĽKA MLADŠIE A STARŠIE ŽIAČKY

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

Volley project UKF Nitra

2.

1.VK Púchov B 2.tr

3.

HIT trnava

4.

VK Nové Mesto

5.

Palas VK Levice

6.

VK RZ Nábrežná Nové Zámky

7.

VK Schaeffler Skalica

8.

VM Senica

9.

VK RZ Nábrežná Nové Zámky 2.tr

 

ROZPIS ZÁPASOV  ZÁKLADNA ČASŤ

kolo/

dátum

číslo zápasu

MKYZA

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

1. kolo

 

9.10.2022

01

02

UKF Nitra

-

voľno

03

04

Nábrežná Nové Zámky 2.tr

-

VK Skalica

05

06

HIT Trnava

-

VM Senica

07

08

VK NMnV

-

VK RZ N.Zámky

09

10

1.VK Púchov B 2.tr.

-

Palas Levice

2. kolo

 

16.10.2022

 

11

12

voľno

-

Palas Levice

13

14

VK RZ N.Zámky

-

1.VK Púchov B

15

16

VM Senica

-

VK NMnV

17

18

VK Skalica

-

HIT Trnava

2.tr.

19

20

UKF Nitra

-

 Nábrežná Nové Zámky 2.tr

3. kolo

 

6.11.2022

 

21

22

 Nábrežná Nové Zámky 2.tr

-

voľno

23

24

HIT Trnava

-

UKF Nitra

25

26

VK NMnV

-

VK Skalica

27

28

1.VK Púchov B 2.tr.

-

VM Senica

29

30

Palas Levice

-

VK RZ N.Zámky

4. kolo

 

13.11.2022

31

32

voľno

-

VK RZ N.Zámky

33

34

VM Senica

-

Palas Levice

35

36

VK Skalica

-

1.VK Púchov B 2.tr.

37

38

UKF Nitra

-

VK NMnV

 

39

40

Nábrežná Nové Zámky 2.tr

-

HIT Trnava

 

5. kolo

 

27.11.2022

41

42

HIT Trnava

-

voľno

43

44

VK NMnV

-

Nábrežná Nové Zámky 2.tr

 

45

46

1.VK Púchov B 2.tr.

-

UKF Nitra

47

48

Palas Levice

-

VK Skalica

49

50

VK RZ N.Zámky

-

VM Senica

6. kolo

 

4.12.2022

51

52

voľno

-

VM Senica

 

 

 

 

53

54

VK Skalica

-

VK RZ N.Zámky

55

56

UKF Nitra

-

Palas Levice

57

58

RZ Nábrežná Nové Zámky 2.tr

-

1.VK Púchov B 2.tr.

59

60

HIT Trnava

-

VK NMnV

7. kolo

 

18.12.2022

61

62

VK NMnV

-

voľno

63

64

1.VK Púchov B 2.tr.

-

HIT Trnava

65

66

Palas Levice

-

  Nábrežná Nové Zámky 2.tr

67

68

VK RZ N.Zámky

-

UKF Nitra

69

70

VM Senica

-

VK Skalica

8. kolo

22.1.2023

71

72

voľno

-

VK Skalica

73

74

UKF Nitra

-

VM Senica

75

76

Nábrežná Nové Zámky 2.tr

-

VK RZ

 Nové Zámky

77

78

HIT Trnava

-

Palas Levice

79

80

VK NMnV

-

1.VK Púchov B 2.tr.

9. kolo

5.2.2023

81

82

1.VK Púchov B 2.tr.

-

voľno

83

84

Palas Levice

-

VK NMnV

85

86

VK RZ N.Zámky

-

HIT Trnava

87

88

VM Senica

-

Nábrežná Nové Zámky    2.tr

89

90

VK Skalica

-

UKF Nitra

 

TABUĽKA 1. – 5.

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

2.

3.

4.

5.

 

ROZPIS ZÁPASOV  1. – 5.

kolo/

dátum

číslo zápasu

MKYZA

domáci

*

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

10. kolo

12.3.2023

91

92

D1

-

voľno

93

94

D2

-

D5

95

96

D3

-

D4

11. kolo

19.3.2023

97

98

voľno

-

D4

99

100

D5

-

D3

101

102

D1

-

D2

12. kolo

2.4.2023

103

104

D2

-

voľno

105

106

D3

-

D1

107

108

D4

-

D5

13. kolo

23.4.2023

109

110

voľno

-

D5

111

112

D1

-

D4

113

114

D2

-

D3

14. kolo

30.4.2023

115

116

D3

-

voľno

117

118

D4

-

D2

119

120

D5

-

D1

* domáce družstvo bude to, ktoré v prvej časti súťaže cestovalo k danému súperovi

 

TABUĽKA 6. – 9.

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

2.

3.

4.

5.

 

ROZPIS ZÁPASOV  6. – 9.

kolo/

dátum

číslo zápasu

MKYZA

domáci

*

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

10. kolo

12.3.2023

121

122

D6

-

2.stžky 2.tr

123

124

D7

-

1.stžky 2.tr

11. kolo

 2.4.2023

125

126

2.stžky 2.tr

-

1.stžky 2.tr

127

128

D6

D7

12. kolo

23.4.2023

129

130

D7

2.stžky 2.tr

131

132

1.stžky 2.tr

D6

* domáce družstvo bude to, ktoré v prvej časti súťaže cestovalo k danému súperovi