Majstrovstvá SR – kadeti  2024 – 2025              

 

Hrací deň nedeža

 

Počet družstiev :           samostatná súaž , celkom 7 družstiev

 

Účastníci : (sú uvedené v poradí, v akom im boli nalosované čísla pre nasadenie do súaže, č.8 je vožný termín)

 

1. VO 1970T MŠK Púchov

2. VKP Bratislava

3. VK Nové Mesto

4. VO TJ Spartak Myjava

5. VK Spartak ÚJS Komárno

6. ŠK Hamuliakovo

7. VK Slávia SPU Nitra

8. vožno

 

Herný systém :

 

Základná čas:

každý s každým dvojzápas, 1x doma a 1x u súpera, celkom 14 termínov, 12 hracích a 2 vožné termíny pre každé družstvo.

Začiatok 1.stretnutia 10:00, začiatok 2.stretnutia 12:00 a neskôr tak, aby to bolo 40 minút po skončení 1.stretnutia.

Všetky stretnutia sa hrajú na 3 vyhraté sety.

Na zápas bude delegovaný rozhodca AVR.

 

Termíny:

 

október 2024

06.

13.

 

november 2024

10.

17.

 

december 2024

08.

15.

 

január 2025

19.

 

 

február 2025

02.

09.

 

marec 2025

23.

30.

 

apríl 2025

13.

27.

máj 2025

04.

 

 

 

 

 

 

Finálová čas:

 

.                                       

Termín

                                        

 

 TABUźKA KADETI

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

MŠK Púchov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

VKP Bratislava

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

VK Nové Mesto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

TJ Spartak Myjava

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

Spartak UJS Komárno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

ŠK Hamuliakovo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

Slávia SPU Nitra

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROZPIS ZÁPASOV

kolo/

dátum

číslo zápasu

ZTI-

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

1.kolo

6.10.24

        01        

01/2

VKP Bratislava

-

VK SPU Nitra

 

 

 

 

        02        

02/2

VK Nové Mesto

 

ŠK Hamuliakovo

 

 

 

 

        03        

03/2

Spartak Myjava

-

VK Komárno

 

 

 

 

2.kolo

13.10.24

        04        

04/2

ŠK Hamuliakovo

-

Spartak Myjava

 

 

 

 

        05        

05/2

VK SPU Nitra

-

VK Nové Mesto

 

 

 

 

        06        

06/2

MŠK Púchov

-

VKP Bratislava

 

 

 

 

3.kolo

10.11.24

        07        

07/2

VK Nové Mesto

-

MŠK Púchov

 

 

 

 

        08        

08/2

Spartak Myjava

-

VK SPU Nitra

 

 

 

 

        09        

09/2

VK Komárno

-

ŠK Hamuliakovo

 

 

 

 

4.kolo

17.11.24

        10        

10/2

VK SPU Nitra

-

VK Komárno

 

 

 

 

        11        

11/2

MŠK Púchov

-

Spartak Myjava

 

 

 

 

        12        

12/2

VKP Bratislava

-

VK Nové Mesto

 

 

 

 

5.kolo

8.12.24

        13        

13/2

Spartak Myjava

-

VKP Bratislava

 

 

 

 

        14        

14/2

VK Komárno

-

MŠK Púchov

 

 

 

 

        15        

15/2

ŠK Hamuliakovo

-

VK SPU Nitra

 

 

 

 

6.kolo

15.12.24

        16        

16/2

MŠK Púchov

-

ŠK Hamuliakovo

 

 

 

 

        17        

17/2

VKP Bratislava

-

VK Komárno

 

 

 

 

        18        

18/2

VK Nové Mesto

-

Spartak Myjava

 

 

 

 

7.kolo

19.1.25

        19        

19/2

VK Komárno

-

VK Nové Mesto

 

 

 

 

        20        

20/2

ŠK Hamuliakovo

-

VKP Bratislava

 

 

 

 

        21        

21/2

VK SPU Nitra

-

MŠK Púchov

 

 

 

 

8.kolo

2.2.25

        22        

22/2

VK SPU Nitra

-

VKP Bratislava

 

 

 

 

        23        

23/2

ŠK Hamuliakovo

-

VK Nové Mesto

 

 

 

 

        24        

24/2

VK Komárno

-

Spartak Myjava

 

 

 

 

9.kolo

9.2.25

        25        

25/2

Spartak Myjava

-

ŠK Hamuliakovo

 

 

 

 

        26        

26/2

VK Nové Mesto

-

VK SPU Nitra

 

 

 

 

        27        

27/2

VKP Bratislava

-

MŠK Púchov

 

 

 

 

10.kolo

23.2.25

        28        

28/2

MŠK Púchov

-

VK Nové Mesto

 

 

 

 

        29        

29/2

VK SPU Nitra

-

Spartak Myjava

 

 

 

 

        30        

30/2

ŠK Hamuliakovo

-

VK Komárno

 

 

 

 

11.kolo

30.3.25

        31        

31/2

VK Komárno

-

VK SPU Nitra

 

 

 

 

        32        

32/2

Spartak Myjava

-

MŠK Púchov

 

 

 

 

        33        

33/2

VK Nové Mesto

-

VKP Bratislava

 

 

 

 

12.kolo

13.4.25

        34        

34/2

VKP Bratislava

-

Spartak Myjava

 

 

 

 

        35        

35/2

MŠK Púchov

-

VK Komárno

 

 

 

 

        36        

36/2

VK SPU Nitra

-

ŠK Hamuliakovo

 

 

 

 

13.kolo

27.4.25

        37        

37/2

ŠK Hamuliakovo

-

MŠK Púchov

 

 

 

 

        38        

38/2

VK Komárno

-

VKP Bratislava

 

 

 

 

        39        

39/2

Spartak Myjava

-

VK Nové Mesto

 

 

 

 

14.kolo

4.5.25

        40        

40/2

VK Nové Mesto

-

VK Komárno

 

 

 

 

        41        

41/2

VKP Bratislava

-

ŠK Hamuliakovo

 

 

 

 

        42        

42/2

MŠK Púchov

-

VK SPU Nitra

 

 

 

 

 

-