Majstrovstvá SR – kadeti  2022 – 2023              

 

Hrací deň nedeža

 

Počet družstiev :             samostatná súaž , celkom 9 družstiev

 

Účastníci :

VK Nové Mesto, VK  Spartak UJS Komárno, VO TJ Spartak Myjava, VK 1970 MŠK Púchov, ŠK Hamuliakovo, VK TAMI Bratislava, VK Slávia  SPU Nitra, VKP Bratislava,  ŠŠ volejbal Trenčín,   

 

Herný systém :

 

Základna čas:

každý s každým dvojzápas, 1x doma a 1x u súpera, 16 hracích a 2 vožné termíny pre každé družstvo.

Začiatok 1.stretnutia 10:00, začiatok 2.stretnutia 12:00 a neskôr tak, aby to bolo 40 minút po skončení 1.stretnutia.

Všetky stretnutia sa hrajú na 3 vyhraté sety.

Na zápas bude delegovaný rozhodca AVR.

 

Termíny:

október 2022                     2., 9., 16.

november 2022                 6., 13., 20.,

december 2022                  4., 11., 18.

január 2023                        15., 22.

február 2023                      5., 12.

marec 2023                         19., 26.

apríl 2023                           2., 16., 23.

 

 

Finálová čas:

Systém a termíny finálovej časti (prípadné barážové stretnutia a finálový turnaj) a počet postupujúcich družstiev z prvej časti súaže bude určený na základe reálneho počtu do súaže prihlásených družstiev.    

 

Termín                              26. – 28. máj 2023  usporiadatež TJ Slávia Svidník

                        

 

TABUźKA KADETI

poradie

družstvo

zápasy

V

P

3:0

3:1

3:2

2:3

1:3

0:3

sety

lopty

body

1.

ŠŠ volejbal Trenčín

32

30

2

22

7

1

1

0

1

92:15

2600:1899

90

2.

VKP Bratislava

32

29

3

25

3

1

1

1

1

90:14

2534:1804

87

3.

VO 1970 MŠK Púchov

32

25

7

23

1

1

0

5

2

80:24

2472:1829

74

4.

VK Slávia SPU Nitra

32

16

16

7

5

4

2

4

10

56:61

2509:2495

46

5.

VK Nové Mesto

32

16

16

8

3

5

1

4

11

54:61

2373:2456

44

6.

VK Spartak UJS Komárno

32

12

20

6

4

2

5

2

13

48:68

2300:2540

39

7.

VO TJ Spartak Myjava

32

8

24

2

5

1

4

6

14

37:79

2287:2626

27

8.

ŠK Hamuliakovo

32

7

25

4

3

0

0

7

18

28:78

2022:2483

21

9.

VK TAMI Bratislava

32

1

31

0

1

0

1

4

26

9:94

1583:2548

4

 

ROZPIS ZÁPASOV

kolo/

dátum

číslo zápasu

KTIZA..

domáci

-

hostia

1. zápas

2. zápas

rozhodca

poznámka

1. kolo

 

2.10.2022

01

02

VK NMnV

-

vožno

03

04

VK Komárno

-

ŠŠ Trenčín

0:3(-14,-22,-11)

0:3(-17,-21,-17)

05

06

VO Myjava

-

VKP Bratislava

0:3(-11,-9,-12)

0:3(-13,-17,-16)

07

08

MŠK Púchov

-

VK Nitra

3:0(20,18,23)

3:0(23,13,20)

09

10

Hamuliakovo

-

TAMI Bratislava

3:0(12,17,17)

3:0(13,16,15)

2. kolo

 

9.10.2022

 

11

12

vožno

-

TAMI Bratislava

13

14

VK Nitra

-

Hamuliakovo

1:3(8,-19,-23,-19)

3:0(13,17,16)

15

16

VKP Bratislava

-

MŠK Púchov

3:1(16,15,-23,23)

3:0(18,20,14)

17

18

ŠŠ Trenčín

-

VO Myjava

3:0(5,3,12)

3:0(8,12,17)

19

20

VK NMnV

-

VK Komárno

3:0(16,21,23)

3:2(20,-16,-18,17,7)

3. kolo

 

16.10.2022

 

21

22

VK Komárno

-

vožno

23

24

VO Myjava

-

VK NMnV

0:3(-15,-24,-17)

2:3(23,20,-16,-18,-12)

25

26

MŠK Púchov

-

ŠŠ Trenčín

1:3(-16,17,-16,-23)

3:2(-22,-24,18,19,11)

27

28

Hamuliakovo

-

VKP Bratislava

0:3(-15,-13,-7)

0:3(-8,-15,-11)

29

30

TAMI Bratislava

-

VK Nitra

0:3(-15,-20,-13)

0:3(-13,-17,-8)

5. kolo

 

6.11.2022

41

42

VO Myjava

-

vožno

43

44

MŠK Púchov

-

VK Komárno

3:0(10,9,18)

3:0(16,20,11)

27.12.2022

45

46

Hamuliakovo

-

VK NMnV

0:3(-16,-21,-22)

1:3(-14,20,-20,-21)

47

48

TAMI Bratislava

-

ŠŠ Trenčín

0:3(-13,-15,-16)

0:3(-5,-16,-19)

 

49

50

VK Nitra

-

VKP Bratislava

1:3(-23,-22,20,-23)

0:3(-16,-17,-23)

 

4. kolo

 

13.11.2022

31

32

vožno

-

VK Nitra

33

34

VKP Bratislava

-

TAMI Bratislava

3:2(13,-25,-26,14,7)

3:0(14,19,20)

 

35

36

ŠŠ Trenčín

-

Hamuliakovo

3:0(19,10,18)

3:0(12,18,14)

37

38

VK NMnV

-

MŠK Púchov

0:3(-22,-13,-10)

0:3(-21,-12,-23)

17.11.2022 o 11,00 a 13,00

39

40

VK Komárno

-

VO Myjava

3:1(22,15,-18,20)

2:3(23,-14,-23,13,-11)

12.11.2022

6. kolo

 

20.11.2022

51

52

vožno

-

VKP Bratislava

 

 

 

 

53

54

ŠŠ Trenčín

-

VK Nitra

3:0(17,22,15)

3:0(13,18,16)

 

 

55

56

VK NMnV

-

TAMI Bratislava

3:0(8,19,19)

3:0(11,19,13)

 

ZŠ, ul. Kpt. Nálepku

57

58

VK Komárno

-

Hamuliakovo

3:1(-27,17,20,13)

3:0(15,23,23)

 

 

59

60

VO Myjava

-

MŠK Púchov

0:3(-10,-11,-18)

0:3(-11,-16,-1

 

 

7. kolo

 

 4.12.2022

61

62

MŠK Púchov

-

vožno

 

 

 

 

63

64

Hamuliakovo

-

VO Myjava

3:0(23,25,15)

3:1(19,21,-26,21)

65

66

TAMI Bratislava

-

VK Komárno

0:3(-14,-23,-10)

0:3(-15,-22,-17)

67

68

VK Nitra

-

VK NMnV

3:1(-13,21,24,23)

3:2(18,-20,17,-23,11)

69

70

VKP Bratislava

-

ŠŠ Trenčín

1:3(-18,21,-25,-19)

3:0(16,22,23)

8. kolo

 

11.12.2022

71

72

vožno

-

ŠŠ Trenčín

73

74

VK NMnV

-

VKP Bratislava

0:3(-17,-16,-20)

0:3(-13,-12,-13)

75

76

VK Komárno

-

VK Nitra

2:3(-26,17,-16,21,-11)

3:1(26,22,-17,21)

10.2.2023 , 15,30 a 40 min, ZŠ ul. Práce

77

78

VO Myjava

-

TAMI Bratislava

3:1(-27,17,18,20)

3:1(-19,16,11,12)

21.1.2023

79

80

MŠK Púchov

-

Hamuliakovo

3:0(15,16,22)

3:0(14,18,20)

9. kolo

18.12.2022

81

82

Hamuliakovo

-

vožno

83

84

TAMI Bratislava

-

MŠK Púchov

0:3(-11,-11,-10)

0:3(-17,-8,-4)

85

86

VK Nitra

-

VO Myjava

3:1(-22,18,23,25)

3:2(20,-21,23,-24,14)

4.3.2023

87

88

VKP Bratislava

-

VK Komárno

3:0(10,20,18)

3:0(16,14,13)

hale Fei STU , Ilkoviča 3, Bratislava

89

 90

ŠŠ Trenčín

-

VK NMnV

3:0(22,14,17)

3:0(15,14,21)

26.1.2023 o 16,45 a 40 min

10. kolo

15.1.2023

91

92

vožno

-

VK NMnV

93

94

ŠŠ Trenčín

-

VK Komárno

3:0(9,14,8)

3:0(13,21,16)

95

96

VKP Bratislava

-

VO Myjava

3:0(18,16,16)

3:0(16,13,18)

97

98

VK Nitra

-

MŠK Púchov

0:3(-8,-13,-18)

0:3(-14,-7,-17)

99

100

TAMI Bratislava

-

Hamuliakovo

0:3(-13,-17,-14)

1:3(27,-12,-15,-18)

11. kolo

22.1.2023

101

102

TAMI Bratislava

-

vožno

103

104

Hamuliakovo

-

VK Nitra

1:3(17,-18,-20,-17)

0:3(-17,-21,-24)

105

106

MŠK Púchov

-

VKP Bratislava

0:3(-14,-24,-24)

1:3(22,-18,-20,-20)

107

108

VO Myjava

-

ŠŠ Trenčín

0:3(-19,-15,-19)

0:3(-14,-21,-16)

109

110

VK Komárno

-

VK NMnV

2:3(-22,22,23,-22,-10)

3:0(15,-21,24,17)

14,00 a40 min, ZŠ ul. Práce

12.kolo

 

 5.2.2023

111

112

vožno

-

VK Komárno

113

114

VK NMnV

-

VO Myjava

3:2(-19,21,-13,15,12)

3:1(21,19,-13,20)

115

116

ŠŠ Trenčín

-

MŠK Púchov

3:1(18,-21,32,20)

3:1(24,20,-22,21)

117

118

VKP Bratislava

-

Hamuliakovo

3:0(15,18,15)

3:0(13,19,14)

119

120

VK Nitra

-

TAMI Bratislava

3:0(14,9,18)

3:0(18,17,12)

13. kolo

12.2.2023

121

122

VK Nitra

-

vožno

123

124

TAMI Bratislava

-

VKP Bratislava

0:3(-19,-11,-17)

0:3(-8,-10,-8)

125

126

Hamuliakovo

-

ŠŠ Trenčín

1:3(-18,-15,20,-17)

0:3(-15,-19,-19)

127

128

MŠK Púchov

-

VK NMnV

3:0(14,21,15)

3:0(12,18,19)

129

130

VO Myjava

-

VK Komárno

3:0(15,21,20)

2:3(-14,17,24,-16,-14)

15.kolo

 

19.3.2023

141

142

VKP Bratislava

-

vožno

143

144

VK Nitra

-

ŠŠ Trenčín

1:3(22,-22,-19,-12)

0:3(-18,-16,-19)

145

146

TAMI Bratislava

-

VK NMnV

0:3(-13,-14,-15)

0:3(-18,-10,-21)

147

148

Hamuliakovo

-

VK Komárno

0:3(-18,-19,-22)

0:3(-23,-13,-16)

149

150

MŠK Púchov

-

VO Myjava

3:0(20,19,23)

3:0(17,20,21)

14. kolo

26.3.2023

130

131

vožno

-

VO Myjava

132

133

VK Komárno

-

MŠK Púchov

0:3(-15,-18,-9)

1:3(-19,-17,21,-10)

134

135

VK NMnV

-

Hamuliakovo

3:1(16,15,-23,21)

3:0(24,12,18)

136

137

ŠŠ Trenčín

-

TAMI Bratislava

3:0(13,10,18)

3:0(23,12,13)

138

139

VKP Bratislava

-

VK Nitra

3:0(17,21,20)

3:0:26,14,17)

16. kolo

2.4.2023

151

152

vožno

-

MŠK Púchov

153

154

VO Myjava

-

Hamuliakovo

3:1(-30,20,14,4)

3:1(13,24,-21,22)

155

156

VK Komárno

-

TAMI Bratislava

3:0(8,20,10)

1:3(-20,22,-22,-21)

157

158

VK NMnV

-

VK Nitra

3:2(21,15,-18,-17,11)

1:3(22,-21,-25,-16)

159

160

ŠŠ Trenčín

-

VKP Bratislava

3:2(-17,-24,23,22,9)

3:0(14,25,17)

17.kolo

 

16.4.2023

161

162

ŠŠ Trenčín

-

vožno

163

164

VKP Bratislava

-

VK NMnV

3:0(12,22,12)

3:0(16,18,15)

165

166

VK Nitra

-

VK Komárno

2:3(-17,-22,24,16,-13)

3_2(-22,13,-23,15,7)

167

168

TAMI Bratislava

-

VO Myjava

1:3(-16,-17,21,-19)

0:3(-7,-20,-15)

169

170

Hamuliakovo

-

MŠK Púchov

0:3(-10,-11,-10)

0:3)-14,-8,-13)

18. kolo

23.4.2023

171

172

vožno

-

Hamuliakovo

173

174

MŠK Púchov

-

TAMI Bratislava

3:0(9,8,15)

3:0(15,14,7)

o 15,00 hod

175

176

VO Myjava

-

VK Nitra

1:3(-16,-21,24,-21)

0:3(-16,-22,-22)

177

178

VK Komárno

-

VKP Bratislava

0:3(-12,-13,-16)

0:3(-21,-16,-14)

179

180

VK NMnV

-

ŠŠ Trenčín

0:3(-19,-18,-18)

1:3(23,-17,-19,-14)

(poznámka : na základe žiadosti VK NMnV, aby domáce termíny pre zápasy kadetiek VK NM a kadetov VK NM neboli v tom istom termíne, tak boli zamenené navzájom termíny 4. a 5. kola, a tiež 14. a 15.kola.)